Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozók szépen szoktak...

A nyomozók szépen szoktak beszélni a gyanusitottal?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 06:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szituációfüggő.
2019. jan. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nem mindegy, mivel gyanúsítanak és ki vagy. Bár mindegy kellene, hogy legyen, de biztos nem úgy van.
2019. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Az első pofon után igen, de úgysem hallod, mert cseng a füled.
2019. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
:)
2019. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Teljesen hivatalos mindaddig, amíg azt mondod amit hallani szeretne. Ha nem úgy beszélsz ahogy azt ő szeretné, akkor .... Hát igen, ez helyzettől függ.

Ha van a keze ügyében telefonkönyv, akkor kezdhetsz parázni.

2019. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 SimkoL ***** válasza:
21 évig voltam rendőr és nem az utcán, sok mindent láttam. Mindenkivel meg kell találni a kommunikáció módját amin megnyílik. Volt olyan 'jóképű' gyanúsítottunk aki széttépte magán az inget - csak úgy repültek a gombok -, nem gond. Mennyi is az előállítás időtartama ? plusz űgyeletvezetőként ráhosszabbítottam 4 órát :) Senki nem szólt hozzá órákon keresztül. Minden balhét elvitt és szépen is beszéltek vele.
2019. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Többnyire igen. Erélyes stílusban, de nem ilyen "bmeg mondd már meg! Tudjuk hogy te voltál, add fel a társaid!!!" stílusban. Ez csak a filmekben létezik.
2019. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sokszor nem szépen, de annak általában oka is van...
2019. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én ezt úgy képzelem el,hogy pl."gipsz jakabot" beidézik mert ellopott pl. 60 ezer forintot,és amikor az irodába leűl,a nyomozó kérdezgeti,hogy na jakab mit tud a lopásról meg ilyesmi ,ha nincs bizonyíték,tagad akkor is szépen beszélnek vele,max felderitetlen lesz az elkövető.


Ha viszont bankrablás miatt idéznek valakit,ha tagad gondolom kiverik belőle,ha beismeri akkor is nagyon csúnyán beszélnek vele,de szerintem akkor is megverik a rendòrök,mert a rablás súlyos bűn.


Csak két példát írtam le,én Magyarországon valahogy így képzelem el,de lehet tévedek.

2019. jan. 7. 17:19
 10/14 A kérdező kommentje:
A valóságban mi a gyakorlet?
2019. jan. 7. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!