Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti szakközép isk....

Rendészeti szakközép isk. Sikeres elvégzése után ha valahova, a lakhelyemtől távolra kivezényelnek, akkor fizetik a lakásbérlést, vagy nekem kell, saját zsebből?

Figyelt kérdés
És mi van akor,. ha én szeretnék kicsit távolabb szolgálatba lépni a lakóhelyemtől? Ha fizetik, akkor is fizetik, vagy ezt már tényleg saját zsebből kell?
2010. jún. 20. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal szolgálati lakást kapnál és nem te választanád meg, hogy hol kell szolgálatot teljesítened.
2010. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én meg lófaxt sem adnék.
2010. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet kiakadni azon, hogy egy rendőrnek jár szolgálati lakás, de akkor mi lenne a megoldás abban az esetben ha a lakhelyétől távolra helyezik?


Gondoljatok bele! Elvégzi az iskolát, megkapja a szolgálati helyét, ami mondjuk 100 km-re van a lakhelyétől és egy hét múlva már ott is kell dolgoznia.

Hol aludjon, hol lakjon?


Egyébként hogy működik ez?

Kijön az iskolából és kijelölik, hogy hova kell mennie vagy még mielőtt kijelölnék kérelmezheti a szolgálati helyét ami aztán vagy összejön vagy nem?

2010. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jkah, és még valami.. pl kielyeznek, és amíg ott vagyok, ott dolgozom, ahol kihelyeztek, meddig fizetik a lakbért?

pl ha 5 évig ott dolgozom, akkor 5 évig fizetik?

2010. jún. 20. 21:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb mennyi távolság után jár szolgálati lakás? Onnan elküldhetnek másik helyre?
2010. jún. 20. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nagy tévedés, hogy a Rendőrség fizeti a lakást, albérletet. Kapitánysága válogatja, hogyan tudnak segíteni. Segíthet pl. önkormányzati lakással, de lakbért ott is kell fizetned, amit teljes mértékben nem fizet ki a Rendőrség.

Mivel valószínűleg te is aláírtad a szerződést, ezért onnan oda helyezhetnek, ahol szükség lesz rád. Ott ugyan egyből beadhatod az áthelyezési kérelmedet, de max. 6 hónapig vissza tarthatnak.


Remélem segítettem.


egy rendőr

2010. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Uhh....Ez azért elég durva!! Kihelyeznek lakhelyemtől távol, egy kezdő rendőr fizetése kb 95 E. Ft... Ebből a lakbér kb 40 E. , + még a rezsi vagy 30 ezer. Ez együtt 70 E. Ft... CSAK azért, hogy legyen fedél a fejem felett... és marad kemény 25 ezrem megélni?! HÁÁÁÁTT... én nagyon szeretnék rendőr lenni, más hivatást el sem tudok képzelni számomra , de.....:S:S Azt hiszem, muszáj lesz valami más után néznem. Vagy nem tudom.De annyi biztos, hogy így nem lehet megélni!!()még hacsak egymagam tartom el, akkor sem, vagy csak nagyon szűkösen)

Biztos, hogy nem fizetik??

Köszönöm a válaszokat!

U.I: Az a furcsa, hogy pnaszkodnak, hogy kevés a rendőr, többre lenne szükség...De így , ilyen jó anyagi háttérrel szerintem sokmindenki 2x is meggondolja, hogy érdemes -e

2010. jún. 22. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem annó Pestre helyeztek BRFK-ra, 250 km-re otthonról. Kaptam egy szállodában (ahol a rendőrség bérelt szobákat) , egy 4 ágyas szobában egy szekrényt meg egy ágyat, amiért még fizetni is kellett és órákat utazgatni a melóhelyre. Ha nem tetszett mehettem volna albérletbe, de azt meg nem tudtam volna fizetni. Erről ennyit!

4-en négyféle beosztásban dolgoztunk, pihenni szinte lehetetlen volt, így mindenki a legtöbbet haza járt, mert annak a nagy részét legalább fizették.

Tehát Brfk-n tuti ne kapsz lakást! Pest megyében vannak ismerőseim, ők ketten kaptak egy kisebb garzont, még mindig jobb, mint egy agyonzsúfolt, koszos, mocskos szálloda.

Hát sok jóra ne számíts! Rég volt már mikor a rendőrök szolgálati lakást kaptak!

2010. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!