Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lecsukhatnak érte?

Lecsukhatnak érte?

Figyelt kérdés

Az a tervem, hogy szilveszterkor olyan 5-6 óra körül elbújnék egy bokorban. Megvárjám a yardokat, majd elsütném a petárdát és melléjük hajíntanám. (Kocsi mellé)

Aztán elosonnék halkan a sötét, kivilágítatlan járdán.


Szerintetek, ha lebukok akkor lecsukhatnak érte?


2017. dec. 30. 13:04
1 2 3
 11/24 Alain Delon ***** válasza:
100%
6: Ez neki azért jó, mert debil.
2017. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Miért lennék debil?

Dobtak már a lábamhoz petárdát. (2 éve)

Ismertem az elkövetőt és rá 1 évre (tavaly) visszaadtam neki.

Tehát nem csak én csinálok ilyeneket.

Az, hogy yardok alá dobom a petárdát, nem biztos, hogy meg fog valósulni...gondolkodom még rajta.

Azért írtam úgy, hogy "tervezem".

2017. dec. 30. 14:41
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Mekkorát ugranának a kocsiban ijedtükben :D"


Te mekkorát ugranál mikor a szüleid megtudják, hogy hol töltötted az éjszakát?

2017. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

130 km-re laknak tőlem.

Szerintem nagyon semmit

2017. dec. 30. 15:55
 15/24 A kérdező kommentje:

Sem szólnának.

Így én sem ugrálok

2017. dec. 30. 15:56
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Arra nem gondoltál még, hogy ha a kereke alatt robban fel, akkor simán kirobbantja a gumit is? Hülyegyerek. Nagyobb sebességnél egy ilyen váratlan "defekt" akár halálos is lehet.
2017. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

1. Petárdáért eleve is nagyot harapnak,mert azt a törvény bünteti.(A tv ezt fújja.)

2. Kocsira dobod,vagy mellé,tök mindegy, kiszáll a sofőr és belenyomja a szádba a petárdádat.

3. Ezt meglátja egy rendőr, gumibot elő, szalad utánad, és elhúz rajtad egy csárdást szilveszter alkalmából, na meg bekísér a helyi Rendőrőrsre, és 72 órát (minimum) ott leszel, na meg azért 35.000 HUF kb.

Ennyi. Ha ez neked megéri, akkor HAJRÁ!

2017. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 árokpart ***** válasza:
87%
Angyalkám ezért megvádolhatnak ám hatóság elleni terrorcselekmény előkészületével is ha az ügyész bácsinak vagy néninek olyan lesz a kedve. Még ha a rendőrök ha elkapnak és a legeslegjobb indulattal állnának hozzá (bár kétlem mert én is kegyetlenül begurulnék az ilyen hülyékre mint te)pár maflással meg jó kis pénzbüntetéssel . Viszont a teréz kőrúti eset óta meg választások előtt ilyen kiélezett politikai helyzetben bizony nemcsak ejnyebejnye lesz. Itt a neten is rá tudsz keresni ajánlok neked képeket a csillag börtönről hát nem egy leányálom. Jó lesz neked veszélyes bűnözőkkel a nap minden percében akár 10 évnél tovább egy levegőt szívni? Ott nem lesz ám anyuka meg apuka nincsen szülői értekezlet, meg ott anyukádék nem tudnak érdekedben semmit úgymond elintézni a fegyház nem iskola kis barátom.
2017. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 árokpart ***** válasza:
87%
Aki pénzbírságot írt maximum az butaság. Ne bátorítsátok legalább. Rendőrök elleni bármilyen atrocitást alapból a Központi Ügyészség Nyomozóhivatala vizsgál és baromira komolyan veszik és annak soha sem szokott a vége csak szabálysértés lenni.
2017. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%

Ja, valóban nem "csak" pénzbírság,hanem börtön.

Mensz melegedni drágaságom,mert a szülők 130 km-re vannak,és már én vagyok a Jani..mi?

Na felejtsd el kisöcsém!

Legszívesebben a szádba nyomnék egy petárdát,te!

Rendőrökkel kezdesz ki? Utána meg sír a szád, hogy ülsz 2-3 évet, mi? Mert a petárdát betiltották,és ezt simán mondhatják terrorcselekmény előkészületének,ahogy már írták. 5-6 óra körül? Gyerek! Akkor még hogy a ******-ba osonsz el a sötétben? Akkor még nincs sötét,te barom...

2017. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!