Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lecsukhatnak érte?

Lecsukhatnak érte?

Figyelt kérdés

Az a tervem, hogy szilveszterkor olyan 5-6 óra körül elbújnék egy bokorban. Megvárjám a yardokat, majd elsütném a petárdát és melléjük hajíntanám. (Kocsi mellé)

Aztán elosonnék halkan a sötét, kivilágítatlan járdán.


Szerintetek, ha lebukok akkor lecsukhatnak érte?


2017. dec. 30. 13:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
:DDDDD De nagy forma vagy
2017. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Jó nagy tahó praszt vagy.

Egyszer egy hozzád hasonló takonypóc dobott az autóm elé egy petárdát, úgy gondolta sokra megy azzal, ha elszalad egy autó elől, de valahogy azért csak sikerült utolérnem... Tele van az autó célszerszámokkal, lehetett választania is a gyereknek.

Simán felnyomható vagy, okos ötlet volt írni. Takarítani azért még elmehetsz.

2017. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jól elvernek, ha megcsinálod.
2017. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Szívattam már meg zsarukat.

Például letekertem az ablakot és egy habos lepényt hozzávágtam az ablakukhoz.

Semmi nem lett belőle. Megállítottak persze, de vették a viccet.

2017. dec. 30. 13:26
 5/24 A kérdező kommentje:
Felnyomni meg nem tudsz. Semmi nem bizonyítja, hogy a leírtak alapján fogok cselekedni. Előre nem ítélhetnek.
2017. dec. 30. 13:27
 6/24 anonim válasza:
85%
Most nem azert, de sose ertettem az ilyen embereket. Most ez neked miert jo?
2017. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Molyember ***** válasza:
88%
A humora alapján kb. 10 éves, egyébként meg nyilván csak unatkozik a téli szünetben, nem kell komolyan venni. Habos lepény...
2017. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mekkorát ugranának a kocsiban ijedtükben :D
2017. dec. 30. 13:38
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Azért csak úgy nem fognak lecsukni ezért. D birtoklásáért is megbüntethetnek akár 150 ezer forintra, de így hogy használod, ráadásul tudatosan előttük így még többet kaphatsz ha elkapnak téged, és elfognak kapni, mert egyrészt provokálod őket. Ha elkapnak maximum csak bevisznek de hamar el is engednek, feljelentenek, lesz eljárás, aztán közlik a végén hogy pénzbeli büntetés amit vagy kifizetsz, vagy ledolgozod, de ha egyiknek sem teszel eleget akkor csuknak le arra az időre ameddig leülöd az árát. De ez hónapok kérdése mire eljutsz odáig ha tényleg ez a terved. De nem éri meg, mert nem lesz olcsó...
2017. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ők meg viccből megjáratnák a púzódban a gumibotot. Csak mert tudják hogy te érted a viccet.
2017. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!