Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ilyenkor feljelentést...

Lehet ilyenkor feljelentést tenni? állatkinzásért,

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédom kb. 5-6 hónapja befogadott egy kutyát.

a kutya kölyök és mindig elviszi a szomszéd cipőjét, a szomszéd heves természetű és mindig elveri a kutyát.

multkor a kutya akkorát kapott, hogy lerepült a teraszról.

ma szálltam ki a kocsiból és láttam a kutyát repülni, megfogta kivágta a kerítés felett dobta ki, 3 méter magasan legalább 10 métert repült, és a ház előtt volt a platós kocsi , amire a kutya ráesett.a plató szélére.

nem akarom jogtalanul feljelenteni, de ez nem állatkinzás?

basszus alig birom ki zokogás nélkül, látni ahogy a kutya puffan és nyüszítve rohan el.

de még él, és akkor mi van ha valami belső szerve sérül?

lécci segítsetek, ekora sza*ban még nem voltam, és nem vagyok egy lángész de annyit énis tudok hogy legközelebb nem a kutya hanem a 6éves kislány vagy a terhes feleség fog repülni ...


2010. máj. 29. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp készíts videofelvételt, és úgy keress meg hatóságot. Úgy tudom, van valamiféle állatvédelmi hatóság, láttam is óriásplakáton, csak gyorsan tovaszállt a busz. :) Guglizz rá!
2010. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gazda legalább annyira hibás, mert neki kötelessége gondoskodni arról, hogy a kutya ne vigye el a szomszéd cipöjét (meg egyebét), a kutyának semmi keresnivalója a szomszédban.
2010. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem enm

a szomszédé a kutya

nem az enyém

és a szomszéd veri agyon akutyát

de csinálok videót is

köszi a tippet

ez már nem az első eset volt

bocsi ha félreértettétek gyorsan irtam

2010. máj. 29. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:

mindenképpen vedd fel videóra és vidd el a rendőrségre a videót mutasd meg , mond meg hogy feljelentést szeretnél tenni ez ellen az ember ellen..ők meg fogják tenni a megfelelő lépéseket.


vagy mond meg neki hogy felvetted videóra és adja oda neked a kutyát :)


szegény kutya.


írj privátot hogy hol lakik az ember elviszem én a kutyát :) jó lesz az én kiskutyám mellé játszótársnak (legalább nem kell mindig labdáznom vele :D)

2010. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én az olyan embereket szemköztlőném
2010. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget,

ha tudok videózok

2010. máj. 30. 12:36
 7/8 anonim válasza:
én amilye "idegbolond" vagyok,tuti ha meglátnám hogy repiti a kutyát össze vissza verném a gazdát. szeretem az állatokat.
2010. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp jelentsd fel. Ha "nyoma" van, akkor mindenképp törődnie kell vele a hatóságnak. ha videó van, az még jobb.

Akármennyire el akarnak majd küldeni, ragaszkodj a feljelentéshez!!!

2010. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!