Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrként kizáró ok vagy...

Rendőrként kizáró ok vagy okozhat nehézségeket, ha félek a magasban?

Figyelt kérdés

Iskolai testnevelés órán utáltam a szertornát.Utáltam pl.amikor gyűrűzni kellett,de a szekrényugrást meg ilyeneket mégjobban.Nem is mentek sosem.A bonyolultabb dolgokat nem bírtam megcsinálni,féltem ott a magasban,bármikor leeshetek stb.Az ilyen szaltót sem tudtam sosem megcsinálni.Nem volt hozzá bátorságom,hogy a levegőben megpördüljek.Volt egy olyan elképesztően hülye feladat,hogy felemeltek az égbe egy padot és a bordásfalon fel kellett mászni és egy kötélbe kapaszkodva végigmenni rajt.Felmásztam.Na ott megállt bennem az ütő.Egy lépést sem bírtam előre menni.Lejöttem inkább.Kötélmászás az könnyű volt,de a tetejéig nem mentem fel sosem.

Talán mondhatjuk,hogy tériszonyom van.Mindig utáltam az ilyen feladatokat.Engem csak az erősportok és a küzdősportok érdekelnek.De ez kizáró ok lenne a pszichológiain?Vagy kiképzésen,rendészeti testnevelésen mennyire vannak ilyen szertorna meg magasban ugrálós feladatok?



2017. júl. 25. 18:49
 1/8 Zápor 3.0 ***** válasza:
Hát testnevelés órán előfordulhat kötélmászás,vagy mondjuk akadálypálya, amin fel kell mászni valamire.
2017. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az mekkora?Kell ott egyensúlyozni a magasban?
2017. júl. 25. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell. Felmászol az akadályon és leugrasz.
2017. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az milyen magas?1 méter magasból talán még le mernék ugrani
2017. júl. 26. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az apám rendőr nem én. De biztos nem olyan magas, akkor könnyen eltörnének a lábak. Nem kell aggódnod.

Nem tudom hogy mik vannak a kiképzésen, de élesben nem hiszem hogy olyan helyzetbe kerülnél, amiben ez akadályozna téged.

Az infóért cserébe légyszi ne büntess meg, ha egyszer nem lesz nálam igazolvány :P Ilyen feladatokra számíts.Egyébként meg tanulj nyomozónak, jobban megéri.

2017. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nyomozó nem lennék,egyenruhás rendőr akarok lenni mindenképpen.És tisztnek akarok menni
2017. júl. 26. 14:35
 7/8 Zápor 3.0 ***** válasza:
És miért pont egyenruhás? Mit szeretnél csinálni, ha nem titok?
2017. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A teszt tartalmaz kérdéseket a félelmekkel kapcsolatosan, de manapság mindenkit felvesznek annyira nincs ember. Szóval nem hiszem hogy ez kizáró ok lenne. Inkább kellemetlen lesz a kollégáid előtt. ..
2017. aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!