Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki több mint 10 évig...

Torjakne kérdése:

Ha valaki több mint 10 évig rendőrként dolgozott majd leszerelt, valóban csak 6 hónapja van arra, hogy újból visszamenjen a rendőrségnek és ez a 6 hónap egyfajta türelmi idő?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hallottam ilyenről, de a rendőrségen jobb tájékoztatást adnak. Ha közössel szerlt le akkor bármikor visszamehet a rendőrséghez. De régen volt egy időintervallum, akkor az 1 év volt, ha ezen időn belül visszaszereltél akkor folyamatos szolgálati viszonynak minősült. Tehát ha valaki leszerelt és a 11. hónapban visszaszerelt akkor a szolgálati időbe ugyanúgy beszámolták azt a 11 hónapot, pedig nem is ott dolgozott.


Lehet, hogy ezt csökkentették le 6 hónapra.

2014. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lényegében bármikor visszamehet?
2014. jún. 3. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de kérj tanácsot valamelyik főkapitányság személyügyi osztályáról.
2014. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha közös megegyezéssel szereltél le akkor soha nem mehetsz vissza. Eszem ágában nem lenne visszaszerelni ha a civil szférában találnék ilyen, vagy jobban fizető állást.
2014. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!