Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok a kortárs...

Mit gondoltok a kortárs segítőkről? Segítettek már valakin?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná a kortárs segítők általában tizenéves fiatalok akik próbálnak segíteni, akár drog, akár személyes, akár iskolai dologról is legyen szó. Ezek mellett a járőröznek..
2010. ápr. 27. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én voltam kortárs segítő.

Mit ne mondjak fel volt adva a lecke, nem egyszerű feladat. Azt pedig hogy segitettem-e valakin nem tudom, mert senkinek nem kisértem végig az életét. Illetve egy emberét, de neki akkor is segitettem volna, ha nem vagyok kapcsolatban a rendőrséggel, mert egy nagyon jó barátnőm volt. Őt sikerült a rossz társaságból kirángatni, és teljesen normális élete van a mai napig. Ennek már 10 éve!

Ja és a kortárssegítők nem járőröznek!

2010. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyenen, de én végén elhatároztam, hogy aki hülye az haljon meg. Nem fogom a drága időmet lúzer, kábszeres sziget-fesztivál szökevényekre pocsékolni, max addig amíg betöltöm a pisztolyt és agyonlövöm.
2010. ápr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!