Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elmehetek még rendőrnek vagy...

Elmehetek még rendőrnek vagy már késő?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, érettségim van és egy rendszergazdai okj bizonyítványom, ezen kívül semmim, de B kategóriás jogosítvány tervben van, jelenleg betanított munkásként dolgozok gyárban. Kérdés, hogy lehetek-e még rendőr? Főiskolát nem akarok végezni, de nem is akarok rendőrtiszt lenni, megelégszem alacsony rendfokozattal is, legalábbis egyelőre.
2016. okt. 25. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
miért akar valaki közutálat, közmegvetés tárgyává válni? sose értettem, én maradnék gyári munkás a helyedbe, az legalább egy tisztességes munka
2016. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ezt a hivatás szöveget ne szopd be, tudni kell a dolgodat, de olyan, mint egy másik meló, a gyárban is tudni kell, h mit szabad és mit nem, itt is. :) Ne szrasson be senki ettől, bár én is csak most kezdtem, de nincs olyan szakma, aminek ne lenne buktatója.


Az pedig, h utálnak, hát ha segítség kell, mert épp körbevettek és késelni akarnak és épp ott van egy rendőr, akkor nem biztos, h utálni fognak. :) A szabályok pedig azért vannak, h betartsák őket, vagy aki nem tartja be, az vállalja a következményeit, ő a balfsz akkor.

2016. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!