Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elmehetek még rendőrnek vagy...

Elmehetek még rendőrnek vagy már késő?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, érettségim van és egy rendszergazdai okj bizonyítványom, ezen kívül semmim, de B kategóriás jogosítvány tervben van, jelenleg betanított munkásként dolgozok gyárban. Kérdés, hogy lehetek-e még rendőr? Főiskolát nem akarok végezni, de nem is akarok rendőrtiszt lenni, megelégszem alacsony rendfokozattal is, legalábbis egyelőre.
2016. okt. 25. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mehetsz
2016. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk arra születni kell de elég hülyének tünsz úgyhogy lehet befogadnak.
2016. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Rendszergazda beosztásban már nem lehetsz hivatásos, megszűnt az ilyen rendőri beosztás, de járőr még igen, és ingyen hozzájuthatsz (sikeres vizsga esetén) B kategóriás jogosítványhoz.
2016. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kihagytam: a járőri beosztáshoz viszont el kell végezned a két éves rendőr szakközépiskolát.
2016. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Rendészeti szakközépbe régen valami 33-34 év volt a felső korhatár,de ezt már elvileg eltörölték (semmiről nem vagy elkésve).

Minden év február közepe a jelentkezési határidő a szeptemberi kezdéshez. Az erőnlétire már most elkezdhetsz gyúrni,de ha előtte nem csak punnyadt évekig az ember akkor sima ügy még rágyúrás nélkül is.

Összesen 4 ilyen iskola van az országba. 2 éves nappali rendszerű. De pl nézz rá az Adyligeti iskola honlapjára és ott aztán minden rajta van.

2016. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 2! Még szerencse, hogy te annyira okos vagy. Gondoltam, hogy lesz itt legalább egy ilyen retardált, aki ezzel fog poénkodni.


Nem rendszergazdai munkakörre gondoltam, járőr akarok lenni. A rendőrségnél a fizikai alkalmassági nem tudom miből áll, de pl. a honvédségét teljesíteni tudnám, mivel rendszeresen edzek és gondolom hasonló lehet a rendőrségnél is.

2016. okt. 28. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Hajlított karú függés, 2km futás, felülés, helyből távolugrás, ingafutás. Jobb kondival sima ügy.
2016. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy késő!Én 38 vagyok,fel is vettek.
2016. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
határvadász: 55 év a korhatár, fél év múlva mehetsz is a határra
2016. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,mehetsz. De ne csak "melóként" menjél. Ez egy hivatás. Úgy is kell felfogni és valóban születni kell rá.
2016. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!