Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezek utan tenyleg nem mehetek...

Ezek utan tenyleg nem mehetek ki, tobbi lent?

Figyelt kérdés

Volt egy overstayem. A volt bnom miatt thaifoldon. Az o hibajabol adodoan...

Mivel o miatta volt o fizette.. na most azt mondta jelentette a rendorsegen hogy en nem fizettem vissza.. en mondtam hogy akkor fizetek ha kimentem mert utalasnal problema volt.

Es azt mondta hogy jelentette a rendorsegen es soha nem mehetek ki thaifoldre..

Ez igaz? Vagy ures fenyegetes?



2016. szept. 14. 21:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert. Utkozbe mobilrol irtam..
2016. szept. 14. 21:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ennek van bármi értelme is, amit ide leírtál?
2016. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz?
2016. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megtoszta a sarga ribit es osszeragadt vele, mint a kutyak, 90 napig (addig tart a turistavizum). Valahogy leszedte magat a csajrol (tetelezzuk fel, hogy csaj az alany, es nem ottani eskuvoknel hasznalt idomitott elefant lett megszekszujalva). Aztan kitantorgott Rizszabalolandbol. De a bevandorlasi hivatal levette penzzel, amit a ribivel fizettetett ki, mert o szoritott ra a dorongra 90 napig, ami miatt a vizum lejarta elott nem tudott lelepni. A csaj csak PalmaTexet lopott az aruhazbol ("oda" rejtve), de utolag elfelejtette, emiatt tortent az incidens. Aztan ezen megy a vita a rendorsegen, hogy ki fizesse a vizum lejarta utani tultartozkodasert kiszabott birsagot, mert a huzottszemu csaj a szajat is huzza, hogy meg lett fizettetve. Aztan vegul lehet, hogy a kerdezo vette a ragasztot, mert szekszujalis teljesitmenynovelo gelnek velte a rajta levo bika miatt. Es az ottani nyelven a PalmaTex (ผัลมะแทก) azt jelenti, hogy tapintsd meg a cimket, aztan ugy megtapintotta, hogy 90 napig nem engedte el. Vissza lehet menni, de kell egy uveg nitrohigito is a biztonsag kedveert, ha elofordulna hasonlo incidens.
2016. szept. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérlek,írd le újra,lassabban.
2016. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben bocsi, Szóval igen kimentem thaiföldre. egy llánnyal összejöttem. Azt mondta ne jöjjek haza Bpre hanem maradjak Thaiföldön és ő majd segít melót találni és ne foglalkozak a vizumommal. Na eddig szép és jó volt. de utána meg kirugott és meggondolta magát . Mível miatta kaptam overstayet 16,500 Baht és nekem már nem volt pénzem és megmondtam ez a te hazugságod miatt történt szóval akkor fizesd is ki amit csináltál.. Utána vissza jöttem és közölte hogy jelentette a rendőrségen és nem mehetek Thaiföldre.

Most ez miatt tényleg nem mehetek vissza?

2016. szept. 15. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Mégis mit jelentett rendörségen?Hogy kifizette helyetted a büntetést?Hogy bizonyitja?

Szerinted a thai rendörséget mennyire érdeklik a hisztis p...csák?( a hisztis ladyboyokrol ne is beszéljünk)

Egyszerüen a csaj nem akarja hogy thaiföldre menj.

Thai volt vagy kinai?

2016. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!