Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi lesz ennek az esetnek a...

Manó1235 kérdése:

Mi lesz ennek az esetnek a következménye?

Figyelt kérdés
Hosszú a történet de próbálom érthetően leírni. Szval a volt barátommal durván 2 és fél évet voltunk együtt sok vita volt tetlegességig is fajult így haragban váltunk el. A jelenlegi párommal még nem vagyunk együtt 2 hónapja sem ismeri volt páromat mert anno 1 osztályban jártunk mind hárman. Már régóta kértem az exem hogy hozza vissza a cuccaimat, pl ( bizonyítvány, most jelentkezem vizsgára és ahhoz nagyon kellett) többszöri kérésemre sem reagált de a rokonaimat, csalágtagjaimat erőszeretettel látogatta jelzőket aggatott rám és szégyenbe hozott vagy próbált úgy feltüntetni, és én meg a párom ezt természetesen nem néztük jó szemmel. Tegnap végre elhozta amire megkértem itt volt a mostani párom is mire észre vettük bent volt a házban pedig nem hívta be senki, végig kóstolgatta a páromat beszólogatott, húzta az időt. Mikor elindult végre még vissza szólt valamit és párom nem bírta utána ment és elkezdtek verekedni. Ő ütött sajna először, az exemnek vérzett az orra meg a szája. Rendőrségi ügy lett belőle, vallomást tettünk stb. Azt mondták h ugye meg kell várni az orvosi jelentést is barátom bent tartották egy ideig, állítólag nem lett nagy baja exemnek nem tört csontja vagy ilyesmi. Barátom büntetlen előéletű. Milyen büntetésre számíthatunk? A válaszokat előre is köszönöm. 22/L

2016. febr. 11. 15:49
 1/1 anonim válasza:

"...nem lett nagy baja exemnek nem tört csontja vagy ilyesmi. Barátom büntetlen előéletű...."


Könnyű testi sértés. A könnyű testi sértés alapesete csak magánindítványra üldözendő, azaz szükséges, hogy a sértett kifejezetten akarja, hogy az elkövetőt megbüntessék. Max 3 évet kaphat(na.) De ebből max felfüggesztett lesz.


JA!!!!! NEM a barátod ütött elsőnek!!!! :))))


Egy SÜN.

2016. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!