Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amerikába tényleg majdnem...

Amerikába tényleg majdnem minden utcasarkon van egy rendőrautó?

Figyelt kérdés

Ismerösöm volt amerikába egy félévet, és azt mondta szinte minden utcasarkon volt egy rendőr autó. Volt, hogy találkozott egy rendőrautóval ment egy 2-3 háztömböt, és szembe jött egy másik. Azt mondja ott az utcákban fél óra alatt simán elmegy a ház elött 2x egy rendőrautó.

Amerikába tényleg ilyen sok rendőr lenne? És itt miért nincs ilyen sok rendőr?


2010. márc. 14. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Hogy mondjam. Nekem herótom van a rendőröktől, ha meglátok egyet az utcán, akkor átmegyek a másik oldalra, de ha az usában nőttem volna fel, lehet ez nem így lenne. Miért?

1: Mert nem olyanok képeznék őket, akik 30 éve még elvtársak voltak, majd a rendszerváltáskor urak lettek

2: Mert az amerikai rendőrben nincs meg az önkényuralmi rendszerek hekusaira jellemző " én vagyok az úr" mentalitás, lényegesen kevésbé pofátlanok, nem igazoltatnak orrba-szájba, nincs csendőrpertu, és ha 9 tetovált, rosszarcú részeg végigmegy az utcán, akkor nem azt csinálják, mint a magyarok, hogy gyorsan igazoltatnak egy gyufaárúslányt.

3: Mert kicsit komolyabb kiképzést kap az amcsi rendőr, mint a magyar, gondolok itt arra, hogy a legtöbb rendőr olyan ostoba az országban, hogy borzalom, és ráadásul borsodból hoznak fel tájszólásos parasztgyerekeket.

2010. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Ott nagyobb a bűnözés
2010. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem elég nagy? csak itt nincs pénz annyi rendőrre
2010. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"legtöbb rendőr olyan ostoba az országban, hogy borzalom, és ráadásul borsodból hoznak fel tájszólásos parasztgyerekeket."


ez általánosítás a vége meg negatív diszkrimináció

inkább rendőrök legyenek az utcákon mint rabló bandák

nem?

2010. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

" olyanok képeznék őket, akik 30 éve még elvtársak voltak"


Azért számolni se árt tudni hol vannak 70 éves rendőrtanárok?

2010. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak sündőreink vannak, akik elbújnak a bekötőúton a várostábla vonalában büntetni, ha nem lassítottál le elég gyorsan. Meg a magyarokat verik tüntetéseken.

A rendőr, na az olyan lenne, amelyik a rabló-gyilkoló hordákat megfékezi...

2010. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

"ráadásul borsodból hoznak fel tájszólásos parasztgyerekeket."


Szerintem el kellene felejtenünk sürgősen ezt a tájszólásos megközelítést! Mivel semmire nem jó, csak arra, hogy még ez is egymás ellen fordítson minket. Engem egyáltalán nem érdekel ha valaki kicsit másképp ejti a hangokat, ha mellette értelmesen beszél.


El kellene már felejteni ezt a Gálvölgyi-féle "mindenki t.hó-paraszt, aki nem budapesti, vagy más nagyvárosi" dolgot. Nem egészséges! Persze ha nem rajongunk egymásért, mennyivel könnyebb összeszedni, néhány vidéki rendőrt, hogy elverjék a pesti csőcseléket, nem igaz?


Erről van szó, ez csak egy példa volt, de az ellentéttel mindig jobban lehet játszani, mint az összetartással! (Ismét a jó öreg oszd meg és uralkodj.)

2010. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak kibäszott sündőreink vannak akik félnek a cigányoktól
2010. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj be Budapest 8.kerületébe este 9 után ha minden sarkon rendőrt akarsz látni
2010. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
jah, meg minden nm-en egy rakat cigányt...
2010. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!