Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök, nyomozók, ennek...

Rendőrök, nyomozók, ennek tanulók?

Figyelt kérdés
Elég erős gimibe járok, viszont szeretnék nyomozó lenni. Mire kell odafigyeljek, mi lesz a felvételin, miből kell nagyon jól érettségizni ehhez? Egyébként jó tanuló vagyok, 15 éves, lány, imádom a fegyvereket, és jó vagyok a logikus, következtetős dolgokban. Mindíg keresem a kalandot, és szeretem ha nem nyugodt körülöttem az élet. Én szerintem való lennél erre a szakmára. Kérdés röviden: mi kell hozzá?! A válaszokat előre is köszönöm! *-*

2015. szept. 5. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
sok csi-t néztél a való élet nem ilyen.
2015. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Kérdés röviden: mi kell hozzá?" - egy jelentkezesi lap kitoltese, a tobbi majd akkor es ott kiderul.
2015. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na jó segítek: 2 fajta módon lehetsz nyomozó: vagy rszki vagy nke útján. az utóbbira kell nagyon jó érettségi (értsd: emelt szintű érettségi és nyelvvizsga), 3 pályaalkalmassági vizsga van: egészségügyi,pszichológia,fizikai. Itt is rendesen szórják ki a népet, szóval annyira ne éld bele magad. 15 éves vagy ez lehet egy hirtelen fellángolás is, ezzel azt akarom mondani hogy még 4 éved van átgondolni ezeket, és amit írtam, valóban nem olyan a nyomozók élete mint a filmekben.
2015. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Erre voltam kiváncsi!
2015. szept. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!