Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendőrök, nyomozók segítség?

Rendőrök, nyomozók segítség?

Figyelt kérdés

Érettségi után szeretnék magánnyomozónak tanulni.


Én úgy képzelem el,hogy ha megvan a szakmám,akkor veszek,vagy esetleg bérlek egy irodát ahol fogadni tudom az embereket ,és megbeszélek velük mindent.


Ez lehetséges így ahogy elképzeltem,vagy muszály külön céget csinálnom,és több emberrel dolgozni ?


Milyen kiadásai vannak egy magánnyomozónak ?


2014. márc. 2. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakirányú végzettség nem ártana...
2014. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen magánnyomozó akarsz lenni, ha még azt sem tudod kinyomozni, hogy mik a feltételek, milyen végzettség kell?
2014. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mI lenne ha esetleg végig olvasnátok ?????


az első mondatban már le is van írva,hogy érettségi után szeretnék magánnyomozónak tanulni. ebben miaz ami nem érthető ?

2014. márc. 2. 16:43
 4/6 anonim válasza:

Az egy dolog, hogy te hogy képzeled el :)


Talán a legjobb ha direktben a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Tanulmányi Osztályán érdeklődsz, ott van a legtöbb esélyed, hogy érdemi információkat kapj.

Sok sikert!


27N

2014. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
41%
Kezdetnek nyomozd ki, hogy a "muszáj" szót milyen j-vel írják...
2014. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudod nagyon fárasztó,és egybem eléggé szánalmas is hogy ilyen hülyeségek miatt írsz ide ,hogy van egy helyesírási hiba a kérdésemben.


Miért nem mész inkább , és csinálsz valami értelmeset ?

2014. márc. 3. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!