Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrők hogyan kezelik a...

A rendőrők hogyan kezelik a biztonsági őrőket?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
le
2010. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kezelik le. örülnek h vki mellettük is figyel a rendre.

persze van aki lenézi őket.

2010. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 évig voltam biztonsági őr, 1-2 eset volt mikor rendőröket kellett hívnom, és teljesen korrekt módon kezeltek, majdnem mintha kolléga lennék, jól el is beszélgetünk. Persze ezt biztos függ a rendőrtől is hiszen minden ember más, lehet vannak lenézőek közöttük.
2010. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én rendőr vagyok. A normális biztonsági őrökkel sose volt probléma. Mondjuk igazából egyikkel sem. Sose szoktam (mást se láttam még) lekezelni őket. Inkább a polgárőrök a gázosabbak, akik mindenféle képzés nélkül azt hiszik, hogy ők rendőrök, és mindenhez joguk van. Na az gáz...
2010. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sziasztok,személy-és vagyon örként dolgozom azon belül is több féle munka területen,a rendörök nagyon segitökészek voltak idáig..s ök is emberek..söt rendezvények biztositásnál nagyon jol együtt tud müködni egy jól képzet vagyonör/örök a rendörökkel.S rendörök nagy része nem nézi le az öröket mert csak az én beugros kollágáim nagy része is hasonló munka körben dolgoznak.
2010. márc. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 1. és a 4. válasz a helyes. Mit nyertem?


Bizony "le", mert sok közülük felkészületlen, tanulatlan és csak városi Rambonak képzeli magát.

Ugye senki sem gondolja komolyan, hogy bármelyik jogtípust meg lehet tanulni egy féléves gyorstalpalóval, de ha lehetne is (tegyük fel), mit ér az a "tudás", ami mögött nincs a gyakorlat próbatétele?

Nem biztonsági őrökre, hanem több és jobban képzett, valódi hivatástudattal rendelkező rendőrre van szükség és hogy a képzetlen, buta és hatalmi mámorban fetrengő rendőröket a leggyorsabban kipaterolják a testületből.

És nem ártana a rendőr munkáját életpályává tenni. Ezt Draskovics megígérte, de helyette felvette a millióit és elhúzott az ELTE Gazdasági Tanácsába.

Addig míg ilyen nem lesz, maradnak nekünk a külvárosi kocsma-rambók.

Nyomorországnak nyomor rendőr és zseb-hitlerek.

2010. márc. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott az igazság a rendőr úrnál.A legtöbb polgár őr tényleg nem tudja,hogy hanyadán van!!!!Már több mint rendőrnek érzik magukat!!!Tisztelet a kivételnek!!!
2010. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nincs kivétel !!!
2010. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!