Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha megállít a rendőr, de nem...

Ha megállít a rendőr, de nem büntet meg ott, attól még kaphatok csekket?

Figyelt kérdés

Az történt hogy mentem kb 60 al, ami ugye az 50 felett van, és kicsit gyorsan vettem a kanyarokat (de teljesen szabályosan attól még!), és utánam jött a rendőr, kérte a forgalmit papírokat stb... megszondáztatott, de a végén egy "További szép napot"-tal visszaadta az irataimat, és és visszaült az autójába. Most ilyenkor nem büntet meg, vagy majd egyszer csak kapok egy csekket?


Amúgy ha ez számít valamit a jogsim nem magyar, hanem külföldi. Számít ez?



2015. máj. 8. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kapni. A 60 km meg ráadásul még asszem benne van a limitben. 65 felett jön a bírság. De ha lenne, akkor ott a helyszínen megkaptad volna, szóval no para.
2015. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor csak simán gyanús voltam, hogy esetleg ittas vagyok? :D Amúgy köszi a választ !
2015. máj. 8. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy kaphatsz. Gondolod, hogy a közműszolgáltatók innentől majd ingyenesen adják az energiát?
2015. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Namármost egyrészt a hatvannal menés nem büntetendő. A kanyarok gyorsan vétele nem büntetendő, és ha a szonda nem mutatott semmit az sem büntetendő. Ha mindenképp csekket akarsz menj be egy őrszobára és K U R V A A N Y Á Z D le az ügyeletes tisztet, de hogy az általad leírtakért ha fejtetőre állsz sem fogsz kapni az biztos.
2015. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bevallom őszintén 2 év vezetés után ez volt az első alkalom... szóval csak azért kérdeztem meg itt, mert én nem tudom hogy mennek a dolgok, bocsánat a buta kérdésért...
2015. máj. 8. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kapsz csekket!
2015. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csekkről ne is álmodozz!
2015. máj. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5: Szoktak ilyeneket csinálni. Valamiért gyanús voltál neki, lehet hogy kerestek éppen valakit és rád illett a személyleírás. Esetleg hasonló autót kerestek, mint a tied.. Ki tudja?
2015. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor kapsz utólag csekket, ha ott helyben feljelentenek. Ilyenkor megírják előtted a feljelentést, és megadják a lehetőséget, hogy aláírd (ezzel elismerve a szabálysértést). Ha ilyen nem történt, akkor "további szép napot", kész.
2015. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kapsz csekket. A rendőr egyszerűen egy profi szakember volt, feltűnt neki valami, ezt leellenőrizte (ez a dolga), utána köszönt és ment az útjára.
2015. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!