Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki csalódott már a rendőrség...

Ki csalódott már a rendőrség munkájában?

Figyelt kérdés
Indoklást kérek...:o)
2010. febr. 12. 23:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lerí rólad,hogy közéjük tartozól! De nem baj ez is kell:))
2010. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
" Ha a rendőrt ellenségednek - nem kívánatos személynek- tekinted, akkor tudd: Ő az egyetlen, aki ismeretlenül is hajlandó az életét kockáztatni érted!"
2010. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Meg a tűzoltó,a katasztrófa védelmis,meg még sokan mások is.
2010. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát azért olyan sokan nincsenek. (Tűzoltó még OK, katasztrófavédelmisek meg nem egészen ezt csinálják, de ettől függetlenül ott a pont)
2010. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Mindenkori államhatalmat szolgálják ki, meg lelőnek minden 2. embert" - de buta vagy te. Gondolom még a 16. életévedet nem töltötted be, mert akkor legalább egy ici-picit tisztában lennél az állam működésével.

Mielőtt ilyen sületlenséget leírsz, olvass utána.

De ne a kuruc-infón. :-)

2010. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Idióta. A rendre, az emberi élet védelmére és a közbiztonságra esküdtünk fel. Az államhatalomra nem. (Ha Magyarországra gondolsz, arra igen, de az nem államhatalom:)
2010. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ki nem?
2010. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 dtigenerator válasza:
Csak enyhén néztem érdekesen, amikor be kellett mennem a kapitányságra, és elémtettek egy megrajzolt térképet, hogy mutassam meg hol álltam, amikor a bejelölt helyen a karambol történt. Csak enyhén gáz, hogy a rend őrei még egy normális térképet sem tudnak elővenni, és megcseréltek két utcát. A másik, hogy mikor a szemafor elromlott az egyik vasút-út kereszteződésnél, én meg telefonáltam, közölték, hogy nem kaptak bejelentést, de mivel csak egy-két órával később telefonáltam, ezért biztos már nem aktuális. Gondolom ha valakit feltrancsírozott volna a vonat, aktuálisabb lett volna.
2010. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én már csalódtam pozitívan is, sok rendes van közöttük.

Nem a rendőrökkel van a gond, hanem a vezetőikkel. Előttem már írták, hogy csak papíron szolgálnak minket, valójában politikai utasításra cselekszenek.

Látszat szerint szolgálnak és védenek, nekem is voltak már pozitív élményeim, amikor segítőkészek voltak.

Viszont amikor a tüntetéseken kilövik gumilövedékkel a békés tüntetők szemét is, méghozzá jelvény nélküli, nem magyarul beszélő "rendőrök", az bűncselekmény.

Gyakran kapnak olyan utasítást, ami nem az emberek érdekeit szolgálja, hanem a pénzhatalomét.

Erről még nagyon sokat lehetne írni, hogy valójában ki is irányítja a háttérben a Rendőrséget, a Magyar Államot, a Nemzeti Bankot, az Európai Uniót...

2010. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

23:26-oska, 24 éves vagyok, és alighanem valamivel többet tudok a policájokról, mint te.


Ahogy elnézem, te még mindig abban a rózsaszín álomban lebegsz, hogyha bajba kerülsz, a jóságos rendőr bácsik majd megmentik az életedet. Ébresztő, kispajtás, ez itt a való világ. Az, hogy a rendőrség az állampolgárokat védi, csak egy szép tündérmese, amivel az emberek szívesen áltatják magukat, de nem fedi a valóságot sajnos.


A rendőrség egyértelműen az államhatalmat szolgálja - mit gondolsz, öcsi, kitől kapják a pénzt? Állam nélkül a rendőrségnek nincs értelme, mit gondolsz, barátom, kit fognak végső soron szolgálni?


Mindegy...ha majd egy szép napon körbevesz 3-4 dzsippó, kirabolnak, hasbaszúrnak párszor csak a hecc kedvéért, és a beleidet visszatunkolva szaladsz a rendőrségre feljelentést tenni, ne lepődj meg rajta, ha csak röhögnek a pofába. Majd jussak eszedbe, amikor damillal toldozgatod a hasfaladat :) Period.

2010. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!