Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki csalódott már a rendőrség...

Ki csalódott már a rendőrség munkájában?

Figyelt kérdés
Indoklást kérek...:o)
2010. febr. 12. 23:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Én. Leálltak b*szogatni, mert az miskolci Szinvapark előtt várakoztunk a barátainkkal, amikor meg szükség lett volna rájuk, sehol nem voltak.
2010. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésre válaszolva: Apróbb csalódásaim már voltak.
2010. febr. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
A tévészékház szétverői ellen sokkal keményebben kellett volna fellépniük.
2010. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

02:13

Mondd ki nyugodtan, hogy cigány, én se kedvelem őket...

A zsidók fizetésének meg mi köze a rendőrség munkájához? Azért nem csalódottak a rendőrség munkájában, mert az államtól kapják a fizetésüket? Vagy mivan??? Ezt kérlek magyarázd el, ne azt várd, hogy lenácizzalak, mert nem foglak, nem vagyok szélsőliberális árpádsáv fóbiás.

Tudom, a válaszoddal arra akarsz célozni, hogy valamelyik kisebbséghez tartozom (ami nem igaz, a felmenőim között egy cigány vagy zsidó sincs), mivel nem írom azt mindenhez hogy fúj zsidók...

2010. febr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Arra gondoltam, hogy az államhatalom zsidroncokból áll, egyes-egyedül nekik van pénzük még a válságban is. Na már most, a sündőrség a mindenkori államhatalmat szolgálja ki, akármit is akarjon az államhatalom. Ha a zsidroncok azt a parancsot adják a sündőrségnek, hogy minden második embert lőjék agyon, meg is kell tenniük...
2010. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát én!Jó értelemben:Tamási város:oda lehet menni bármelyik járőrhöz és ha az ember tisztában van az alap illem szabályokkal(nem rágózni kétpofára,zsebből kiszedi a mancsait,végighallgatja), akkor nagyon is segítőkészek és kedvesek tudnak lenni!

Rossz értelemben:Tamási város, Tolna m.a járőr autóval 37,7km/h val akadályozzák a forgalmat, feltűnő és zavaró módon bámulnak ki az autóból, ha meg megelőzi őket valaki akkor levillogják hogy hova siet!Ez szerintem semmire nem jó!Nekik is van főnökük, nem igaz ezt nem lehet átalakítani etikussá!Halad 50 km/h, vagy használja a megkülönböztető jelzést és akkor mindenki tudja hogy tilos megelőzni!Amúgy én szeretem őket, próbálom betartani a törvényeket, ha meg nem sikerül és kérdőre vonnak, jogos a pont!

2010. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Lehetnek kedvesek a rendőrök, ha nem segítenek amikor bajban vagy. Legalábbis megfontolóra veszik, hogy segítsenek-e, ha mondjuk gárdista az illető. Szerintem ez nem helyes.
2010. febr. 15. 19:38
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
miért nem úgy tetted fel a kérdést, hogy ki NEM csalódott még?
2010. febr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó a számból vette ki a kérdést! Bezzeg a csendőrök:))
2010. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%

Ó be ne szrjak már! Csalódás, mert egy büntetést kaptál? Megsértődtél önérzetedben, nyulam-bulam? Bszogatnak? Hát ezt ki is kell érdemelni, nem? Vagy esetleg rád fogtak egy szabálysértést és megbüntettek? Miért nem a helyszínen panaszkodtál? Nem voltak sehol, amikor szükséged volt rá? Bérelj fel egy biztonsági embert, aki vigyáz rád, fosógép! Egyébként a rend fenntartása nem teljes körűen a rendőrség feladata! Te például próbáltál már elgondolkodni azon, hogy a bűnt megelőzzük? Milyen biztonsági intézkedéseket tettél arra, hogy áldozattá ne válj? Vettél egy TUTO lakatot?

A csendőrséget meg ne feszegessük. Ökör volt az is, aki kitalálta! Létező dolgok ezek, kérem! Polgárőrség. Körzeti megbízottak. Nálunk mindkettő kiválóan működik. Lehet látni őket, vannak, léteznek köztünk élnek. A jobbik azt hitte, hogy a gárda majd megváltja a világot. Ugyan már!


A törvényeket kéretik betartani! Nem azért vannak, hogy átnézzünk rajta! És nem kell egyből a felelősséget áthárítani - jelen esetben a rendőrökre!

2010. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!