Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért jött ki a rendőrség...

Miért jött ki a rendőrség azért, mert pártfogói felügyelőhöz járok?

Figyelt kérdés

Volt egy büntetőügyem amiért idén nyáron ítélt a bíróság 6 hónap fogházbüntetésre aminek egy évre felfüggesztette a végrehajtását és elrendelte a pártfogói felügyeletemet. Amikor elmentem a pártfogói felügyelőhöz ő azt mondta,hogy járni kell hozzá kéthavonta és azért,hogy én igenis megjelentem nála ő erről tájékoztatja azt a bíróságot aki meghozta az ítéletet meg még tájékoztatja a lakhelyileg illetékes rendőrkapitányságot. Azt is mondta,hogy a rendőrség az semmit sem fog csinálni csak elteszik azt a határozatot és kész.


Viszont ma kijött rendőrautóval hozzám két rendőr járőr és mondták,hogy engem keresnek mégpedig azért,hogy tájékoztassanak engem arról,hogy a pártfogói felügyelői osztály tájékoztatta őket,hogy én pártfogói felügyelet alatt állok. Mondtam a két biztosúrnak,hogy igen tudom,hogy a pártfogó felügyelő tájékoztatta önöket is,de nem gondoltam,hogy ki fognak ezért jönni és azt mondta a rendőr,hogy náluk ez egy bevett szokás,hogy kimennek tájékoztatni az érintettet,hogy szóltak nekik,hogy az érintett pártfogói felügyelet alatt áll. Namost a két rendőr döntötte el,hogy ki kell jönni tájékoztatni engem erről vagy a főnökük mondta és ők hívatalból jöttek ki vagy hogy van ez? És ráadásul vasárnap?? Azt is mondta a rendőr,hogy ő nem tudja a történetet,hogy mit csináltam csak az ügyszámot tudja a határozaton amiért a pártfogóhoz járok,azt mondta,hogy még nem nézte meg. Szerintetek meg fogja nézni? Mert nem baj,ha nem is nézné meg,mert nagyon szégyellem amit tettem és ne tudja senki meg aki eddig nem tudott róla,mert megbántam nagyon és felemelt fejjel akarok járni és nem hiányzik,hogy megtudja több ember is,mert szégyellem. (amúgy lopás vétség volt,most ezt itt leírom) Szóval hogy van ez az egész? Mindig kiszokott menni a rendőr vagy rendőrkapitányság válogatja?



2014. szept. 14. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem hivatalból mentek ki. A település szerint illetékes rendőrségre megküldik azt, hogy te p.fogói felügy..alatt állsz.

Ez csupán egy tájékoztatás a rendőrség irányába azért, ha véletlenül elkövetnél valamit akkor tudják, hogy veled már "volt" valami.

Egyes helyeken kimennek leellenőrizni téged, vagy csak egy "megismerés" erejéig, hogy tudják kiről is van szó.

Ez nem kötelező, de semmi nem tiltja, hogy kimenjen hozzád. Valószínűleg azért vasárnap, mert éppen akkor dolgozott az a rendőr, akinek a "területén" laksz.

2014. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezek taplók mind, és nem foglalkoznak azzal, hogy neked ilyen lelki terhet jelent, hogy rád-rontanak vasárnap. Ezek nem is értik, hogy valamilyen problémát okozhat nálad.


No, ezt a lelki terhelést amit kaptál az eljárás folyamán és az ítélet után sincs vége, mert most attól leszel feszült, hogy mikor jönnek a lakhelyedre ezek a szemetek, ezt mindenképp le kell vezetned, hogy megkönnyebbülj és hogy ne törjön ki belőled valamilyen hatásra és ne legyen belőle baj.


Erre több módszer van, sportolsz, dolgozol, vagy megbosszulod a sérelmeidet, akár valaki máson.

2014. szept. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

"lelki terhet jelent"

:-) jó vicc. Miből vagy? Kislányból

2014. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

magyar bíróság ezt az embert pártfogói felügyeletre ítélte és nem arra, hogy a taplók zaklassák vasárnap és kiszámíthatatlan időpontokban, rátörjenek.


rendőrterror van itt sajnos.


kár volt ennyire felfejleszteni ezt a bagázst, mert amúgy se volt bűnözés és most ezek a férkek munkát akarnak maguknak kreálni a lakosság és az adófizetők kárára. letaglózzák a lakosságot és kiszívják a pénzünket


ez kérem a Mátyás király fekete serege, mi lesz, ha majd nem lesz pénz, hogy fizetést adjunk nekik, mert ezeket nem lehet eltartani, ebbe bele fog rokkanni az ország.

2014. szept. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked elmentek otthonról.
2014. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

kár volt ennyire felfejleszteni ezt a bagázst, mert amúgy se volt bűnözés és most ezek a férgek munkát akarnak maguknak kreálni a lakosság és az adófizetők kárára. letaglózzák a lakosságot és kiszívják a pénzünket


bakker, ha unatkoztok, akkor unatkozzatok, de milyen jogon mentek családlátogatásra akiket elitért a bíróság, --unaloműzésként -- ki adott erre nektek engedélyt? milyen jogon zaklattok állampolgárokat a lakhelyén?


menjetek a gátakra zsákot rakni, ha unatkoztok. hátha lesz egy viziHŐS rendőr.

2014. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Elég rossz lehet neked:-)
2014. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, pocsék élete lehet ilyen p*nciként.
2014. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!