Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Súlyos testi sértés ezek után...

Súlyos testi sértés ezek után mennyi anyagi kártéritést követelhetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szórakozó helyen csak úgy rámtámadt egy fiatalkoru, eltört az orrom két helyen, a szám és az orrom szétrepedt varrni kellett. A nyomozók felvetették az anyagi kártérítés lehetőségét, de viszont nem vagyok tisztába a nagyságával. Mennyit kérjek, 100 ezreket? Vagy pár 10ezret? Nem voltam még ilyen helyzetben.
2014. jún. 14. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit szeretnél hallani, én a kérdezőnek válaszolok, nem a válaszolókkal vitatkozok.
2014. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Arra keresem a választ, hogy miért beszélsz hülyeséget. Nem a gabikának volt igaza, hanem nekem. Akkor miért nem azt írod?
2014. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én százezrekben gondolkodnék. Aztán majd max kevesebb lesz, de biztos nem 100 ezer alatt indítanék! Legjobb, ha egy jó ügyvédet megkérdezel!
2014. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!