Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért ennyire igazságtalan a...

Miért ennyire igazságtalan a helyzet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Multkor belénk kötöttek, elmentünk a rendőrésgre, mert kb onnan 20 méterre volt, azt mondták küldenek járőrt, visszamentünk megvárni a járőrt, majd mikor nem jöttek és a kötöszködők elmentek visszemten a rendőrségre megmondani, hogy nem kell járőr, elmentek. Igazából semmi nem történt és a rendőröket is azért hívtuk, hogy másba ne tudjanak belekötni. A rendőr nekem azt mondta, hogy minek megyünk mi arra, mi doglunk van arra és hogy hol lakunk meg minek akarunk mi verekedést provokálni.

Valamint ha pl én tegyük fel a potenciális megtámadót lefújom gázspravel, vagy megverem, akkor tuti én leszek a hibás, de ha ő engem megver vagy kirabol, elveszi a telefonom, biciklim, pénzem, akkor a rendőrség azt mondja ő nem tud semmit tenni. Miért van ez? Tudom itt nem csak egyes rendőrök a hibásak, hanem maga a szervezet, de miért van ez, vagy csak engem háborít fel ez a dolog?


2014. máj. 24. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha nem jön, azt kell mondani neki, megírod a police,hura panaszként


akkor majd jön, nyilván akkor is felesleges a tevékenysége, ha jön vagy ha nem.

2014. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"hogy mi lett az ügy vége azt nem tudom, de nem az, hogy az őt megfélemlítőket lecsukták, az tut"


- Szóval nem tudod, de azért belemgyarzáod ebbe is a hülyeségedet. Hogy a "sértettek" feljelentették, az nem jelenti sem azt, hogy kapott is a lány büntetést, sem azt, hogy az elkövetők ne kaptak volna.

2014. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Neked vajon a Jobbik, a Seres Mária Szövetségesei vagy a Kásler Árpi fizetett azért, hogy ezt a provokatív kérdést kiírd? Marhára nem érdekelnek a válaszok, csak téríteni vagy itt.
2014. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
Mert Izraelből osztják a parancsokat, többek között.
2014. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!