Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért ennyire igazságtalan a...

Miért ennyire igazságtalan a helyzet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Multkor belénk kötöttek, elmentünk a rendőrésgre, mert kb onnan 20 méterre volt, azt mondták küldenek járőrt, visszamentünk megvárni a járőrt, majd mikor nem jöttek és a kötöszködők elmentek visszemten a rendőrségre megmondani, hogy nem kell járőr, elmentek. Igazából semmi nem történt és a rendőröket is azért hívtuk, hogy másba ne tudjanak belekötni. A rendőr nekem azt mondta, hogy minek megyünk mi arra, mi doglunk van arra és hogy hol lakunk meg minek akarunk mi verekedést provokálni.

Valamint ha pl én tegyük fel a potenciális megtámadót lefújom gázspravel, vagy megverem, akkor tuti én leszek a hibás, de ha ő engem megver vagy kirabol, elveszi a telefonom, biciklim, pénzem, akkor a rendőrség azt mondja ő nem tud semmit tenni. Miért van ez? Tudom itt nem csak egyes rendőrök a hibásak, hanem maga a szervezet, de miért van ez, vagy csak engem háborít fel ez a dolog?


2014. máj. 24. 10:57
1 2
 1/14 Lumpenproletár ***** válasza:
48%

Van egy bizonyos réteg ma hazánkban aki nem osztja a fenti kérdés úgymond igazságát...


Kik ők?


Azok akiknek az úgynevezett ősei a Horthy-rendszerben a kizsákmányoló(dologtalan)osztályt képviselték.


Akik viszont akkor az elnyomottak oldalán álltunk(illetve az őseink...)és a rendszerváltás vesztesi vagyunk(ma már az hogy a rendszerváltás vesztesei az egy bevett-hivatalos meghatározás!)a saját bőrünkön érezzük a fenti kérdés igazságát!

2014. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon kritikus vagyok a rendőrséggel általában, de itt tökéletesen igazuk volt. Az állításod szerint sem történt semmi, szerinted mégis mi dolga lett volna ott a rendőröknek? Van elég dolguk így is, a megérzésed meg nagyon csalóka, hiszen a "potenciális támadó" mégsem támadott végül. Nem lehet minden konfliktust rendőrrel elintézni, az csak a legvégső eshetőség, alapjáraton az embereknek egymás között kell rendeznie a dolgukat.
2014. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy őket, hanem hogy egy esetleges támadó, modnjuk Marika nénit mikor megy haza a zöldségesből...
2014. máj. 24. 11:15
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

"Valamint ha pl én tegyük fel a potenciális megtámadót lefújom gázspravel, vagy megverem, akkor tuti én leszek a hibás, de ha ő engem megver vagy kirabol, elveszi a telefonom, biciklim, pénzem, akkor a rendőrség azt mondja ő nem tud semmit tenni. "


- Eddig tudtam komolyan venni a kérdésed.

2014. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lumpenproletár ***** válasza:
Ezért voltam én az aki nem konkrétan a kérdésre hanem magára a MEGÁLLAPÍTÁSRA referáltam. Én tettem jól.
2014. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ti rendőrök vagytok, vagy nem Magyarországon éltek? Nap mint nap találkozik az ember akkora igazságtalanságokkal, hogy csuda.
2014. máj. 24. 11:25
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Egyébként támaszd alá konkrétumokkal ezt az állításodat: "Valamint ha pl én tegyük fel a potenciális megtámadót lefújom gázspravel, vagy megverem, akkor tuti én leszek a hibás, de ha ő engem megver vagy kirabol, elveszi a telefonom, biciklim, pénzem, akkor a rendőrség azt mondja ő nem tud semmit tenni."

2014. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Két dolgot ajánlanék.

1. Tanulj meg helyesen írni, mert nagyon hülyén néz ki amikor látszik, lapvető gondolati és helyesírási problémáid vannak.

2. Igyekezz a lehető legkevesebbet barátkozni jobberekkel. Ha kell, menj el orvoshoz, a korodból ítélve még van esély a javulásra.

2014. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert Fidesz kormány van.
2014. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan egyszer egy ismerősöm osztálytársát (lány) 6 tisztességes munkában megfárdat magyar (irónia) körbeállta gondolom csupán beszélgetés céljából, ő lefújta őket és még ő lett feljelentve, hogy mi lett az ügy vége azt nem tudom, de nem az, hogy az őt megfélemlítőket lecsukták, az tuti. Szóval szegény 14-15 éves csajszi lett meghurcolva ez miatt. Ja és a ne barátkozz jobberekkel, hányingert keltett bennem, az én barátaimnak a politikai nézete egyáltalán nem érdekel, tudod én nem úgy válogatom meg a barátaimat, hogy na te xy párt szimpatizáns vagy? Akkor lekööplek. Sajnálom, ha te ezek alapján szerzel "barátokat".
2014. máj. 24. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!