Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Közrendvédelmisből közlekedési...

Közrendvédelmisből közlekedési járőr? Te váltanál?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igen!! Nem annyira veszélyes, mint a közrend. Bár attól függ, hol dolgozol. Na meg azért a közrend izgalmasabb:)
2009. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem is annyira veszélyes, nem is annyira izgalmas, nem is annyira sokat fizetnek, de nem is kell annyit éjszakázni... :D

nameg nem történnek olyan jellegű események mint közrendvédelmisként... :O

2009. dec. 25. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább közlekedésis lennék, vagyis az szeretnék lenni 1 év múlva, de nem látok sok esélyt rá. Majdnem mindenki Pesten fog dolgozni, és oda inkább közrendes járőr kell, mint közlekedésis. De ha kellene váltani, rögtön mennék.
2009. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerűbb az autósokat ba*zogatni, mint a részeg cigányt helyretenni.
2009. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne itt okoskodjatok!

holdudvaron

2010. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én semmi pénzért nem mennék közlekedésire. Számomra a forgalomirányítás, szervezés stb... ezek nem túl érdekfeszítő dolgok. Igaz ha kisebb helyen vagy pl. egy helyi kapitányságon vagy őrsön akkor ott általában összeolvadnak a feladatkörök valamilyen szinten ugyanúgy mint a nyomozó és vizsgáló páros. Én a közrendet ajánlom, számomra ez az "igazi" hagyományos rendőr szakma. Természetesen a közlekedéses feladata sem lebecsmérlendő, a mindennapi élet közbiztonságához ugyancsak elengedhetetlen a feladatkörük. Érdeklődés függő a döntésed, Én a közrendvédelmi szolgálati ágat ajánlom.
2012. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!