Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Véletlenül téves számot...

Véletlenül téves számot hívtam, az éjszaka közepén. Feljelenthetnek zaklatásért?

Figyelt kérdés
1-2 óra körül fel akartam hívni egy barátom, de a jelek szerint véletlenül rossz számot adott meg. Közöltem a férfivel, aki felvette, hogy elnézést, téves (rövidebb buta társalgás után), és később visszahívott a felesége, hogy mégis mit képzelek magamról, meg hogy utána fog járni. Ismét elnézést kértem, és letette. 6 órakor megint felhívott, hogy mit akartam, és hol lakom, és elkezdett faggatni. MEGINT elnézést kértem, de még mindig fenyegetőzött. Nagyon aggaszt, hogy feljelenthetnek. Lehetséges ez, vagy bármi vádaskodás? (bocsi a hosszú szövegért, de igazából kicsit zaklatott vagyok.)
2014. ápr. 25. 15:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem adod meg a számot? :D
2014. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!