Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A tisztességes rendőrök mit...

A tisztességes rendőrök mit éreznek olyankor amikor a nép szidja őket jogosan, mert nem a rendes embert védik, hanem a bűnözőt, vagy éppen még karácsony napján is kint traffiznak?

Figyelt kérdés

Nyilván a rendőrök között is vannak olyanok akiknek helyén van az igazság érzetük, ők hogy tudnak megmaradni a kötelékben ha ennyire rossz a helyzet a morál terén?


Én azért nem mennék el rendőrnek mert nem lenne gyomorom mindig az aktuális hatalomnak ugrálni és tartani a hátat helyettük.

Meg az hogy még a bűnöző van sok esetben védve, és az áldozatot hurcolják meg.


Úgy látom nem egy hálás rendőrnek lenni, és a rendesebbje le is szerel előbb utóbb.



2013. dec. 31. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Tisztességes rendőr nincsen ezt jegyezd meg! Ha egy ember tisztességesnek születik nem fordul meg a fejében, hogy rendőrnek álljon.
2013. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

"és a rendesebbje le is szerel előbb utóbb"


Így van, de általában inkább nem is jelentkezik. Akik ott vannak azok 90%a bűnöző, épp azért vannak ott.

2013. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a legtöbben belefásulnak, feladják és közönyössé válnak.

De az is igaz, hogy sokan nem az elhivatottság miatt lesznek rendőrök, hanem mert nem akadt számukra jobb lehetőség, vonzó a biztos állás és a korai nyugdíj.

2013. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De van tisztességes rendőr és nagyon nehéz dolguk van pont a kérdésben leírtak miatt is.

Nagyfokú tűrőképesség kell hozzá és inkább fejben mint fizikálisan, tolerancia és sok mindent el kell viselni.

Azt, hogy bábok egy rendszerben és nincs döntési jogkörük.

Igenis van, aki hivatásának érzi, de borzasztó nehéz helyt állni.


27N

2013. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hogy vannak becsületes rendőrök.
2013. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tisztességes rendőrnek érzem magam. Az a kérdés, hogy mikor engem jogosan szidnak, mert a bűnözőt védem, akkor, hogy érzem magam?

Nem a bűnözőt védem, ezt honnan veszed?

Ez a kérdés nem eldöntendő, itt beskatujázol, és véleményt kérsz. Váltsd ki a polgárőr igazolványt, és ülj be mögém. Elmagyarázom neked, hogy mit lehet, és mit nem lehet a törvény szerint.

2014. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!