Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Cigányok! Kik vannak otthon?...

Cigányok! Kik vannak otthon? Kik a rasszisták?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az, hogy egy cigány miatt engem fognak meghurcolni? A történet röviden: délutános voltam este a párom várt rám a gyár parkolojában ahol egy 3 tagú cigány banda belekötött...mikor én kijöttem annyit láttam hogy a legfiatalabb (16 éves) lekever neki 1 pofont. Mondanom sem kell, hogy szanaszét vertem mindet. Lényeg h. én lettem feljelentve, valószínűleg felfüggesztetet fogok kapni. Ez előfordulhat Magyarorszagon? JAAAA és vissza éltem a sport múltammal b@zzz+!!!! 14 éve hobbim a testépítés, soha életembe nem verekedtem, nem is tudok egyébként, nem is vagyok túlságosan erős, csak jó nagy darab vagyok, NINCS SEMI SPORT MÚLTAM....Ezzel visszaéltem!

2013. aug. 4. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélem nem te szívod meg, nincs kamera (vagy tanúk) a parkolóban bizonyítéknak hogy te védted meg a barátnődet? Remélem van a rendőrségen valami előélete a csipet-csapatnak mert az neked lenne jó.
2013. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha a cigányok ellen jogosan (vagy jogtalanul) fellépnek, akár önvédelemből is, mindjárt azzal jönnek, hogy rasszista bűncselekmény. Nagyon jól ki tudják használni a rendszert a saját védelmükben.
2013. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
83%
sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni... erre szolnokon pl vannak durvábbak is.(persze a tiéd se semmi).èn magam gyűlölöm a cigányokat mert azthiszik h mindent meg tehetnek.amég orbánka az elnök addig védve is lesznek.pl szolnokon ingyen boxolnak a cigányok egy helyen..(lehet olvastad) "sok a kisebségben a tehetség" címmel.szánalmas..am hát tenni ellene. sajnos sok rendőr fél.igy talán nem mernek mit tenni.de ha van eszük.talán lejön nekik h mivan.sok szerencsét!
2013. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. hozzá szóló. Igen nekem szinte szószerint ezt mondta az ügyvédem, meg1 rendőr haverom is...meg van ám kötve az ő kezük is, és a retkek ezt nagyon jól tudják.
2013. aug. 4. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Hy!

Te jogosan mentél nekik,ha bíróság van nyugodtan mond azt hogy ők kezdték és ez csak önvédelem volt!Tudod az a baj hogy el kellett volna őket ásnod!Ekkora szutykokat!!!!!

Még valami:Te nem éltél vissza semmivel,te csak magadat és a párodat védted,mert gondolom kiakartak rabolni.Ha szerencséd van akkor nem holmi szegény cigók bíró lesz...Viszont figyelj oda mert a tárgyalás miatt kitudódik a neved,ezután már könnyű címre kimenni,szóval nem árt ha odafigyelsz egy picit mert ezek a csürhék még visszatérnek többen.

Még valami:Rasszizmus csak akkor van ha beöltözöl gárdistának és úgy mész oda hozzájuk hogy fikázod a tetves bőrüket!

Remélem nem lesz problémád!KitartáSS!És figyelj oda,hogy ne legyen nagyobb galiba!

Üdv!

2013. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Vágtad volna át az összes torkát!

Kitartást, reméljük a legjobbakat!

2013. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Elég volt az ázsiai félmajmokból!

És a terrorjukból!

Ma is beszólt egy cigány nekem mert elővettem a pénzt a bolt előtt mondanom sem kellett majdnem szétvertem a pofáját ,de akkor eszembe jutott,hogy én fehér vagyok és kiröhögtem és otthagytam pedig ez egy remek alkalom lett volna ,hogy a cigány eldobja az életét.

2013. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Adamkafly válasza:
74%
törődj bele.... ez a ,,MI MAGYARORSZÁGUNK!''
2013. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk a rendőrök azért nemigen csípik őket, de ezt nem mutathatják. Ilyenkor kapok agybajt, amikor pl a DK is azt mondja, az etnikai alapú támadásokat kellene a legszigorúbban büntetni. Ez jól is hangzana, ha a valóságba ültetnék át, mert akkor a cigányok 90%-a életfogyton ülne. Csakhogy tudom, hogy ezt nem erre fogják használni, hanem az olyan esetekre, mint a tiéd. (pedig én DK szimpatizáns voltam, igaz, a cigányokat akkor sem bírtam , de ha ezt komolyan gondolják, inkább mégsem szavazok rájuk). Ami még agybaj: a magyarok egy része rendesen elkezdte őket védeni...pl amikor autóbalesetben maghaltak azok az érdi cigányok... némelyik kommenten elszállt az agyam... full fehér bőrű, magyar nevű emberkék védték őket...sőt, valamelyik cigánynak vallotta magát...az ilyeneket miért nem tudják betámadni? Mert őket nyugodtan szétcsaphatnák.
2013. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendőröknek, ha eddig nem tetted, ne tegyél vallomást, bíróságnak pedig mondd azt, hogy jogos védelmet alkalmaztál, mivel a barátnődnek lekevertek egy pofont, és fennállt annak a lehetősége, hogy folytatják az általuk tanúsított erőszakos magatartást, ami ugye egy nő esetében nem túl szerencsés, főleg, hogy a támadók háromszoros túlerőben voltak. Túlkapás pedig azért történt, mivel nagyon megijedtél, hogy bántalmazták a barátnődet. Hivatkozz a Btk. 15. § e) pontra, Btk. 21-22.§, Btk. 22. § (3) bekezdésére.


Ja, és szerezz egy jobb ügyvédet!

2013. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!