Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Honnan, milyen üzletből lehet...

Honnan, milyen üzletből lehet venni rendőrös igazolványtartót?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap a buszon utaztam és jött az ellenőr,mutatam a bérletem és láttam,hogy az egyik utas egy 25 körüli srác egy fekete,rajta az a mérleg akármi,szóval rendőrségi jeles igazolványtartót mutatott fel,a bérlet gondolom benne volt azt nem láttam csak az igazolványtartót.

Honnan lehet venni ilyen rendőrös igazolványtartót?



2013. máj. 18. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért volt olyan igazolványtartója,mert rendőr.Rendőrségi boltokban(Militari bolt) lehet kapni,de ha nem vagy rendőr,márpedig a kérdésed alapján nem hiszem hogy az vagy,ne vegyél,de esélyes hogy nem is adják ki neked a boltban.
2013. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De, kiadják, mert nem igazi jelvényes cumót árulnak, azt meg kiadhatják.


Military boltoknak hívják őket. Egyet tudok is, a Festetics utcában, a Keleti pályaudvarnál, a 24-es villamos végállomásánál.

2013. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!