Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vannak jó rendőrös sztoritok?

Vannak jó rendőrös sztoritok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazoltatásnál mondták, hogy mindent pakoljunk ki a rendőrautó motorháztetejére. Mondtuk h de ez nem lesz jó, mert ... Nem érdekelte :) Egy Wagon R+ volt , és minden lecsúszott .
2011. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
[link] ilyen volt
2011. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ferihegyen reptéren megállítottak. sikerült egy másik várost leírni a lakcímkártyámról, és oda küldték a határozatot... (pedig a lakcímen érthetően rajta van a címem.)
2011. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amerikai rendőrség: [link]
2011. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Az első még vicces is lenne ha megtörtént volna...
2011. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Épp most volt egy C nő rabosítva. Nem tudott írni, olvasni, a nevét leírni, de még azt sem tudta, hogy milyen évben született, vagy, hogy mi a mai dátum.

45 évesen tette mindezt. Annyira nem volt vicces, mindenesetre elgondolkoztat.

2011. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó. Szomorú, de ezen már lassan meg sem lepődik az ember. És sajnos valószínű hogy ez egyre gyakoribb lesz..
2011. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a nevedet és a 20000 forintot helyesen írom! :)
2011. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ZETAS ***** válasza:
van
2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lin71 válasza:
74%

Hokis vagyok, nem lakom messze a jégpályától, és nőnemű révén, edzés után hazafele jövet naná, hogy megállítottak. Baromira semmi kedvem nem volt hozzájuk. Tudod, hatalmas batyu, ütőkkel, és jön a rendőr, hogy "Állj! Mutassa az igazolványát... mi van a táskában?"

Erre mondtam, hogy 4 darabolt etióp gyerek, az Easton meg a Reebok ütőm meg csak álca, az a hentesbárd.

Erre elkezdtek viccelődni, hogy: "dehát az illegális!"

Mondtam hogy ja, de nem számítottam látogatóra, ezért pech.

Hosszú szóváltás után figyelmeztettek, hogy legközelebb tegyem a cuccom kisebb táskába (mintha az megoldható lenne), az ütőimet meg szedjem szét és úgy vigyem, mert kevésbé veszélyes.

2011. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!