Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Loptak már el értéktárgyakat...

Loptak már el értéktárgyakat a kocsidból? Így!

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy elkaptak egy bandát,akik úgy nyúltak be a kocsikba,hogy kódolót használtak,a riasztót kapcsolták ki vele,és nyílt az ajtó.Jártatok már így?És tettetek feljelentést?Megkapják vajon a büntetésüket?Vagy pénzbírságot fizetnek?Hogy bizonyítod,hogy volt valami a kocsidban?Pl.fényképező,pénz,stb.Főleg,ha később veszed észre,hogy hiányzik valamid.
2009. szept. 15. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nagybátyámnak tavasszal így nyitották ki a Mondeo-ját fényes nappal az OBI parkolóban. Elvitték a bankkártyáit, amikről összesen 600.000 forintot vettek le, a laptopját is elvitték, viszont a telefont benn hagyták a kocsiban.

A baj az volt, hogy csak órákkal később vette észre, hogy eltűnt 1-2 dolog. A rendőrség persze magasról leszarta az ügyet, megnézték a főtéri térkamerák képeit, de nem tudták beazonosítani az elkövetőket, pedig elmondásuk szerint ez nem az első alkalom volt.

Tehát a nagybátyám 3 órán keresztül tett vallomást, de azóta se kapott vissza semmit és az elkövetőket sem találták meg.

2009. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Kocsimat egy temető bejáratánál törték fel, miközben a sirt gondoztam. Értékeimet, irataimat elvitték /mobilt is persze/. Látták a cigány elkövetőket, sőt: egy szemtanú még azt is elmondta a rendőröknek, hogy kék Ladával voltak és a rendszámukban volt egy "Y" betű. Ennek ellenére három-és fél év múlva kaptam egy levelet, hogy az eljárást ismeretlen tettes ellen megszüntették. A táskát és az iratokat 4-és fél hónap múlva egy rendőr/!!!/ találta meg a kukoricásban. Az iratok pótlása 18 ezerbe került + a mobil.
2009. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A miénket még nem törték fel, de néhány éve a kerekeit vitték el mind a 4-et éjjel.
2009. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
én meg nem hagyok értéket a kocsiban...
2009. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kocsimból nem loptak el semmit, egyszerűen a kocsit lopták el. Azóta sincs meg az elkövető, és sajnos nem én vagyok az egyetlen.
2009. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Faterom, meg a párom, épp autónézőbe mentek, egy autókereskedésbe...baj volt a kocsi indítószerkezetében, és nem lehetett kivenni a kulcsot. Tudni kell, hogy egy Fiat uno-ja volt, ami igencsak le volt pukkanva, úgy hogy az ember nem is gondolta volna, hogy bárki hozzányúlna. ott hagyták a Lidl parkolójába az autót, a kulccsal. és nem messze,kb. 20-30 m-re volt a kereskedés, átmentek oda. a tolvaj, kivette a kulcsot, de mást nem vitt el. gondolom abban bízott, hogy apuéknál nem lesz pótkulcs, és otthagyják az autót, hát szerencsére nem így volt, és hazajöttek vele. Soha nem lehe tudni, mit lopnak el.legyen az két ütemű trabi, vagy egy luxus BMW. Szemét banda....
2009. szept. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kocsiból való kipakolás, is olyan, mintha egy házba mennének be. igazából, azt sem tudod bizonyítani, csak elmondod, hogy mi hiányzik.nem lehet mást tenni.volt, hogy betörtek a családi házunkba, és úgy jött ki a dolog, hogy ott tartottunk, hogy a rendőr, kitalálta, hogy saját magamnak rendeztem az egészet.hát a páromtól kapott szép szavakat...
2009. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!