Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy Bodnár László (a híres, nagy focistánk) Csak egy év börtönt kapott, a biciklis elgázolásáért? Ez az igaszságszolgáltatás? Bezzeg, ha én csinálnék ilyet.

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 11. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Ennyit erről Kedves Kérdező! Mi hoztunk bizonyítékokat, erre Te azt írtad, hogy a híres emberek mindent el tudnak intézni. Komolyan, van így értelme vitatkozni?
2009. szept. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Bárki ennyit kapott volna. Szerintem még túlzás is. A sértett hót koki részeg volt, az utcsó kocsmában aznap már ki se szolgálták, Bodnár viszont józan volt.

Miért kell összeesküvés elméletet gyártani egy egyszerű ítéletből?

2009. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A dolog megviselte Bodnárt is! Vélemény 1: nem fogok ítélkezni erről,mert nem voltam ott. Gyorshajtás: ha a 40 es táblánál 45 el mész, az is az. Tudod milyen gyorsan ment?

A biciklis az út közepén kivilágítatlanul. A főúton , lakott területen kívül arra sem kell számítanom előre, hogy a bokorból kiugrik valaki a motorháztető tetejére. Akár egy szarvas is lehet. Bár arról van tábla. Szóval erről annyit, hogy nem vagyunk tisztában a körülményekkel. Pontosan.

Szóval szerintem ne kezdjük ezt el, mert ezt azért nem tartom olyan kategóriának mint amikor a friss jogsis 20 éves menősrác megmutatja, hogy be tudja venni 100-al a hajtűkanyart, aztán belerohan az előtte lévő lovaskocsiba. Szóval, felfüggesztett, másfél évig nem vezet. Azt mondom erre, hogy nem büntetett előéletű, korábban nem történt semmi, és hibázott. Nem hinném, hogy ezért tönkre kellene tenni az életét. Ha azt gondolod, hogy ez azért van mert ő a Bodnár, tévedsz. Csak azért tudunk róla egyáltalán mert ismert. Az ítélet akkor is ez lett volna, ha nem ismert. Ugyanis az esküdtek és a vád, és a védelem sem azt figyeli, hogy ismert-e. Mentelmi joga csak politikusainknak van. Sajnos. Egy biztos, Bodnár nem egy öntelt barom, aki most veri a máját, hogy elütött valakit, és nem történt semmi. Megviselte ez biztos. Szóval hagyjuk békén,és tanuljunk belőle. Hogy mi ne járjunk úgy, mint ő. (mert nem hinném, hogy el akarta ütni)

2009. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Az okos kérdezőnek!Az autó bal oldala roncsolódott, innen lehet tudni, hogy az út közepén biciklizett az elhunyt. Vagy szerinted Bodnár lement az út jobb szélére, csak azért, hogy kocsija bal oldalával üthessen el egy biciklist?

Egyébként örülök annak, hogy az áldozat családja nem lihegett a bosszúért, nem akart lincselni. Le a kalappal a kulturált viselkedésért!

2009. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
jaj istenem, miért kell magyarkodni mindig?? nem hogy büszkék lennénk rá h van egy normális focistánk...nem, dehogy, az alkoholista 43 éves munkanélkülit védd, aki miatt most élete végéig szenvedni fog Laci...
2009. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is idióta a kérdező. Először is. Hiába luxus merci meg egyebek, ismerni kellene a helyszínt. Ott az út állapota olyan, hogy az is csoda ha valaki 100-as tempóval tud menni. Másodszorra meg simán meglehet állapítani, hogy az úttest közepén ment mégpedig a féknyomokból és esetleg az aszfalton keletkező karmolásokból egyéb nyomokból.
2009. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!