Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy Bodnár László (a híres, nagy focistánk) Csak egy év börtönt kapott, a biciklis elgázolásáért? Ez az igaszságszolgáltatás? Bezzeg, ha én csinálnék ilyet.

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 11. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, mekkora egy idióta vagy!


Először is, 90 helyett 100-al ment!

Másodszor a biciklizés részegen kavargott az úttest közepén!


Elsősorban a bringás volt a hibás, Te is ennyit kaptál volna, ha te ütöd el! Falun minden idióta állandóan kocsmázik, meg bringázik!

2009. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Előző válaszoló!TE VAGY AZ IDIÓTA IQ LIGHT "ember"



Szerintem korrekt ítélet született,egy átlag ember is felfüggesztettet kapott volna,mert MINDKETTEN hibásak voltak.Bár én nem adtam volna vissza a jogsiját soha.Az elhunyt nyugodjék békében.

2009. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem meg Te!:)

Tisztára, mint az oviban!

2009. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Ez teljesen szokásos ítélet ilyenkor, nagy volt a sértetti közrehatás, büntetlen előélet... sőt a 250.000 pénzmellékbüntetés még nem szokványos az ilyen ügyekben.
2009. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, hogy állapították azt meg, hogy a bicajos, az út közepén ment???és garantálom neked, hogy azzal a luxus Mercivel, nem 100-al ment,ha így lett volna, nem hiszem, hogy gyorshajtásról beszélnénk,mivel a megengedett, 90....
2009. szept. 11. 16:16
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, én vádaskodás előtt tájékozódom is:


1.) "A férfiról a későbbi vizsgálatok során kiderült, hogy erősen ittas volt, illetve a felezővonal mellett haladt biciklijével. Bodnárt megszondáztatták a helyszínen, de a teszt nem mutatott ittasságot."


[link]


2.) "Fontos, hogy a szakértői vélemény megdöntötte a médiában megjelent téves híreket, miszerint Laci százötven kilométeres sebességgel ment. A megengedett sebesség kilencven km/h volt, a vizsgálat szerint Laci körülbelül száz km/h-val hajtott, de azt nem szabad elfelejteni, hogy éppen előzés közben történt a baleset."

www.nb1.hu


Ennyit erről!

2009. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Anno Császár "Shane 54" Előd is ennyit kapott nem?Úgy tűnik imádott kis országunkban az "1 év felfüggesztett" az arisztokrácia divatbüntetése.
2009. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az alkoholszonda, "híres" ember esetén, azt mutat, amit akar...

Előzés 100-al, mi?kicsit erős....

Ki az az ember, aki lakott területen kívül betartja a 90-es sebességet??(két ütemű trabi, de 90, az már a vég!!)NEM EGY ELSŐOSZTÁLYÚ MERCEDES!!!

2009. szept. 11. 21:51
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Hogy honnan tudták, hogy az út közepén ment. Tudod vannak bizonyos erre utaló nyomok a helyszínen, amit az erre szakosodottak tanulnak, de Neked hiába is magyarázná az ember, mert a magad fajtának folyton a rendőrséggel van a baja. Szerinted más nem is lehet hibás? Nem is értem miért a rendőrség témakörben kellett feltenni a kérdést, mikor Bodnárt nem a rendőrség, hanem a bíróság ítélte el. De szerintem ez is mindegy, mert biztos van egy a rendőrségi intézkedést fikázó beszólásod is, mint pl a szonda.

És hogy ki tartaja be a 90 km/órát. Hát én, és nem trabival. És mögöttem biztos Te vagy az a bunkó aki villog, mert nem tud 130 km/órával megelőzni. Remélem előbb utóbb bemérnek valahol, mert az ilyenek veszélyesek az utakon, nameg a részegen, mellény nélkül közlekedő bciklisek, vagy gyalogosok.

2009. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyen értetlen prjudikákó idiótáknak , mint te gondolkom semmit nem mond az igazságügyi műszaki szakértői vélemény, de hogy tudd én bíróságon dolgozom és ez egy teljesen szokványos ítélet ilyen tényállás mellett... de te úgyis azt magyarázol bele amit akarsz úgylátom tények ide vagy oda...
2009. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!