Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyre többet hallani, hogy...

Egyre többet hallani, hogy nagyon sok rendőr szerel le. Miért?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 16:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%

A fizetés 0. Persze, hogy egy közmunkás még rosszabbul keres. Egyik sem jó. Csak nem mindegy az ember milyen stresszt kell elviseljen. Aki nincs benne nem is érzi át. Mindenki azt a szintet érzi magasnak, amit eddig maximálisan átélt vagy tapasztalt.

Én még csodálkozom, hogy ennyi rendőr van. A rendőr nem azért lett rendőr csupán, mert pénzt akar keresni. Kell, hogy legyen igazságérzetük, máskülönben néhány év alatt önszántából el is menne a rendőrségtől.

Más szakmában legfeljebb beint az ember a főnökének és lelép. Kimehet külföldre, vagy keres más munkát a szakmájában. A rendőr ezt nem teheti meg, mert ha beint többet nem szerel vissza.

A rendőrök főként azért "taplók" mert az emberek is azok velük szemben csak észre sem veszik magukon.

2013. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Megszüntették a korkedvezményes nyugdíjt!
2013. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Babó84 válasza:
0%

Röhejes, hogy olyan emberek kommentelnek, akiknek közük sincs a Rendőrséghez, de még távolról se!!! :) Ez aztán a tipikus magyar mentalitás!!! Majd én megmondom, hogy ők mit és hogyan dolgoznak, és kioktatom az olyan hozzászólókat, akik egyébként rendőrök, vagy azok voltak!!! B@sszus, ezen már csak röhögni tudok! Sajnos...

Kedves kérdező, biztos vagyok abban, hogy a Te környezetedben is vannak leszerelt rendőrök, akiket bátran megkérdezhetsz! Jobban jársz vele! ;)

2013. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nna igen.. az egyik fiam most jelentkezett a Nemzetvédelmire, mindenáron rendőr akar lenni...190 magas, kiváló sportoló, 4.8 as tanuló, több nyelvet beszél..csendes, halk szavú aranyos gyerek..na ez utóbbi miatt reménykedem, hogy elbukik a teszten...
2013. márc. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 ZETAS ***** válasza:

#23

Sajnos az igazság fáj! :)

Egy buszsofőrről, annak munkájáról is lehet véleménye az embernek, anélkül, hogy tudna buszt vezetni.

2013. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
5%

ZETAS, lehet véleménye, de ha nem éli meg a dolgokat, akkor nem tudja, hogy milyen.

Például havonta egyszer látok hullát, érzem a több napos szagát, láttam már olyat is, hogy a macska lerágta az arcát, vagy vonatbalesetnél cafatokra szórja szét. Egyre több a baj a kisebbséggel, nem tudod utolérni magad, és még meg sem fizetnek. Sőt, az elvárások egyre magasabbak.

De úgy látszik nem szimpatikus egyes embereknek ha egy rendőr osztja meg a gondolatait, biztos hitelesebb a saját véleményetek.

2013. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Babó84 válasza:

Kedves ZETAS!


Ezúton is, tisztelettel köszönöm nekem célzott hozzászólását! :) Tartalma szerencsére nem engem jellemez, hanem Önt!

2013. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 ZETAS ***** válasza:

@Bucsek, jól látható ezen a kérdésen, hogy csak hisztériakeltésre szolgál. Én nem férek hozzá adatokhoz, de megítélésem szerint, ha lenne egy grafikon, ami az idő előtti leszerelések számát a teljes állomány számához viszonyítva mutatja, nem lenne meredek emelkedés az évek múlásával.

Hogy valaki miért hagy ott egy munkahelyet az meg univerzális dolog:

-sz@r fizu

-hülye főnök

-sz@r kollegák

-rossz körülmények

-nem bírja a munkakörét idegekkel

stb. Azt elismerem, hogy annyi nehezítés van számotokra a dologban, hogy leszerelés után a lejtőn meredeken lecsúszik a többség, mert se nyelvismeret, se másik szakma nincs a kezében.

Most, ha nem bírja valaki idegekkel a dögszagot, vagy a cłgányok mocskosságait, akkor inkább tényleg szereljen le, mint sem idegösszeroppanást kapjon, alkoholhoz nyúljon, vagy mácsetéval rohangáljon stb.

Sok mindent előhozhatsz, hogy a rendőrökről/rendőrségről mi a véleményem, de azt 1x se írtam, hogy hülyének tartom őket! Lehet te már régebb óta vagy rendőr (saccra 40 körüli lehetsz), de azt ne állíts, hogy, aki az utóbbi években rendőrszakközépre ment, az egy full tudatlan Micimackó, akinek nem volt információja, hogy: kevés lesz a fizetése, szinte mindenkinek negatív beidegződései vannak velük szemben, sz>rak lesznek a körülményeik, nem lesz magánéletük, saját pénzből kell tankolni/fénymásolópapírt venni stb. Azt viszont nem hiszem el senkinek, hogy a fő motivációs erő a r. szakma mellett a: „segítsek az embereknek” közhely. A rendőr szakmát azért választják, mert nincs más lehetőség és azonnal munkába állhat, amint végez az isiben (sőt már hamarabb). Összekötni a kellemest a hasznossal, azt persze lehet, így a biztos állás és fizetés mellett jut ideje a segítségnyújtásra is.:) De azt még kívülállóként is megmondhatom, hogy ezt a BIZTOS állást nem fogják nagy tömegek, a mostani gazdasági helyzetben csak úgy feladni, inkább nyelnek(nyelsz) éveken át.

Szal nem kell duzzogni, mert én NEM sz#rom le a rendőri válaszokat, de ezen a nyílt fórumon bármikor megírom a véleményem, ha kedvem szottyan, még az ilyen flémkeltő kérdésekre is.


@Babó84 Amit írtam az általános emberi vonás. Azt állítod, te soha nem mondtad még semmilyen dologgal kapcsolatban, hogy: „hát ezt -még- én is jobban megcsináltam volna”? szobafestés, autómosatás, étel, akármi? :D Mert, ha ezt állítod, akkor te vagy a 10000-ből 1!

Én kimondom: sz@r rendőr lennék! Jó pár szabályt és néha 1-2 törvényt se tartottam be. Mostanában az a jó rendőr ismérve hogy büntessen minél többet (pénzbírság) és annál fszább ombre minél több vádemelésre alkalmas ügyet nyom az ügyészség kezébe. Pont most volt itt egy kérdés, amiből kiderült, hogy valaki elfelejtette az orvosit megcsinálni a jogsijához és 20-30 ezer körüli bírságot kapott. Most, ha valaki engem nem anyáz le én csak 5000 adok neki még ha húzza a száját, mert tudom, hogy 10 év alatt sok mindent el lehet felejteni és 30000 Forint annak aki 90000-ből az rengeteg pénz megítélésem szerint. Mit kellett volna csinálni a szerencsétlennek, hogy csak 5000-et kapjon? Sírva fakadni és könyörögni? És még sorolhatnám…mivel sok törvénnyel nem értek egyet, betartattni se lenne pofám őket.

Lehet lepontozni!:)

2013. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Elfogyott a fánk :D
2013. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!