Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A facebookot le tudja figyelni...

A facebookot le tudja figyelni a rendőrség?

Figyelt kérdés

pl szabadlábon vagyok egy bűncselekmény után letöltött büntetés után és figyel a rendőség akkor van rá hatáskörük a h. megnézik mit chateltem valakivel facebookon?

Egyáltalán meg tudják csinálni?


2013. febr. 2. 16:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudja "le figyelni".
2013. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
A jogkörük, és a lehetőségük is megvan hozzá.
2013. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%

Az lemaradt, hogy csak nagyon szélsőséges esetben.

Tehát nem hinném, hogy a magyar rendőrségnek van arra erőforrása, hogy a FB.t pásztázza. Azonban volt már rá példa, hogy a Facebook buktatott le valakit.

2013. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

"A jogkörük, és a lehetőségük is megvan hozzá."


Egy sima amerikai domain szolgáltató sem fog adatokat egyszerűen kiadni a magyar hatóságoknak ( lásd kuruc infós hercehurca évekig elhúzódott, bár ott inkább politikai mint bűncselekményi okok voltak), a facebook meg pláne.


Le hallgatni pedig akkor sem tujda lehallgatni ( kizárt, hogy beengedjék az IT struktúrába az magyar rendőrség eszközeit), legjobb esetben is csak adatot szolgáltatnak. Viszont nem hinném, hogy a kérdező nemzetközi terrorista lenne, esélye gyakorlatilag zéró a "lehallgatásnak."

2013. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
ÉÉRteem de ha nem tudhassák a jelszómat akkor hogy csinálják egy szuperszámítógépnek is sok ide mire rájönne.
2013. febr. 2. 16:31
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
de leám... volt osztálytársam gépét elvitte a rendőrség... mert írogattak az üzenőfalamra hogy így meg úgy feltörik a gépem meg mittomén... kb félóra mulva elhallgattak... csak néhany nap mulva hallottam a faluban kint hogy az a rendőrségi sziréna amit akkor hallottam az azok a rendőrök voltak akik hozzájuk mentek... én kerestem vmi szöveget hogy felvették a jegyzőkönyvet meg mittomén de csak hülyeségből hátha beijednek... és beis... leszedték a faéamról amit kitettek... de a rendőrség mikor kiment hozzájuk bemérték a mobilját mert csak annyi esze volt hogy elment otthonról a hülye a telefonját is elvitte hogy majd az anyja utánaszól ha elmentek... és a telefonja alapján bemérték és kutyákkal előhozták... magyarázott nekik h letörölte meg minden... nemtom hogy de párperc alatt visszahozták amit irkáltak... aztán elvitték a gépét tán csak a gépházat meg a monitort hagyták meg neki... és nemtudom mennyire megbüntették.... úgyhogy csak vigyázat az észnélküli irogatásokkal...
2013. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nagyon unatkozhatsz. Az sem ártana, ha megtanulnál fogalmazni.
2013. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
mért unatkoznék?
2013. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha nyilvános az adatlapod, előfordulhat, hogy megnézik a posztjaidat, ahogy ez sok esetben is történt.
2013. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolt az kettővel ezelőtt, hogy azért unatkozhatsz mert kapitális baromságokat írogatsz.


Szerintem még fokozd a drámát, írd bele azt is, hogy apache helikopterekkel levadászták a falu szélén a tök-földön őket, miután napalmozták őket és stratégiai nukleáris csapást mért rájuk az amerikai haderők.

Az se hagy ki, hogy végül Derrick és Colombo segítségével Chuck Norris vezette nyomra a rendőrkutyákat és a végén kiderült, hogy egész összeesküvés mögött Kudlik Júlia állt ( ült ).

2013. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!