Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinálhat a rendőr ilyenko...

Mit csinálhat a rendőr ilyenkor? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kihívják a rendőröket rám(van egy haragosom akinek mániája xD) és én pl sört iszok a padon vagy valami? igazoltat?

2012. szept. 28. 17:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nahát elérte amit akart bilincsbe vittek el....felhúztam magam nem ittam semmit..megkérdeztem hogy megint ki hívta őket mondták hogy egy nő...erre én meg annyit mondtam hogy az ****** itt csúnyát azt a vénasszonyt....erre elkezdett ot nyuktadgatni...mondta hogy személyit kér mért lenne nálam személyi ha ott vagyok 5 percre alakástól vagy tízre és kb annyira is ugrottam le egy rohadt cd-vel ..erre a rendőr hogy ha nem tudom magam igazolni előállíthat diktáljam be az adataim és még addig meggondolja hogy legyen...na anénike lejött ott röhögött én meg elküldtem melegebb éghajlatokra a rendőr közölte hogy jó elő fog állíani...na hát ezen még inkább ideges lettem és megkérdeztem hogy most miért is az igazolvány miatt vagy az öreglány miatt? erre azt mondja mindkettő és hogy menjek velük vagy kényszerítő eszközt alkalmaznak...én meg mondtam hogy akkor kísérjenek el a rohadt személyimért leviszem nekik...erre azt mondja...elenáltam a rendőri intézkedésnek egyem hátra a kezem és álljak a kocsihoz....persze csak néztem erre fogta magát odahúzott a kocsihoz és meggbilincselt nem éppen barátságossan...marhára fájt ahogy rászorította azt a szart...utána átnézte a ruházatom....1 órát bent volta....
2012. okt. 11. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!