Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinálhat a rendőr ilyenko...

Mit csinálhat a rendőr ilyenkor? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kihívják a rendőröket rám(van egy haragosom akinek mániája xD) és én pl sört iszok a padon vagy valami? igazoltat?

2012. szept. 28. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a helyi önkormányzat tiltja a közterületen való alkoholfogyasztást, akkor figyelmeztethet, feljelenthet.

Ha nem, akkor csak igazoltat.

2012. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A rendőr igazoltathat. Alkholt fogyasztasz közterületen. Ha még hangoskodsz is hozzá, az még rosszabb.


Amúgy ne legyen haragosod!

2012. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
A rendőr akkor is igazoltathat, ha nem iszol sört a padon. De azt nem gondolnám, hogy bármely rosszakaród bejelentésére azért kivonul a rendőr, mert sört iszol.
2012. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem azért hívja ki....tegnap elött a haverokkal sétáltunk nem késön nem hangossan semmit nem csináltunk...szomszéd egyébként...gondolt egyet kihívta őket azt mondta hogy garázdálkodunk meg rongálunk...rendőr kijött a haverom meg elkezdett kiabálni a szomszédra a rendőr majdnem bevitte...ez a nő egy bolond én esküszöm :D xD
2012. szept. 28. 20:08
 5/11 A kérdező kommentje:
és a konkrét problémája velem hogy van egy kutyám aki mindog megugatja...xD most erre mit szóljak? totálisan bolond...egyébként kiskorú vagyok így se szólhat semmit a rendőr? 16 vagyok
2012. szept. 28. 20:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Én colát iszom közterületen,és ezért tuti be is visz a rendőr.


Itt lassan már levegőt venni sem szabad?


Sz@rd le az ilyen törvényt.:D

2012. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó ötlet :D csak emiatt a retardált miatt már annyiszor kijöttek hogy már rühellem :D de sose csináltam semmit (legalábbis mikor ő hívta ki) ami rossz lett volna igazoltattak és kész :D de úgylátszik ez a hobbija :D én attól még ha egy sört akarok inni haverokkal nem akarok azon parázni hogy na most megint mit talál ki a szipirtyója :D xD
2012. szept. 28. 20:42
 8/11 anonim válasza:
Az ilyen vén kommunista ribancokkal ki kéne fizettetni a rendőri kiszállást. Tehetnél te is ellene feljelentést valami hangzatos jogcímen, pl hogy idegbeteg és pazarolja az állam pénzét, vagy hogy szándékosan zaklat a rendőrökkel, vagy valami. Menyj be a helyi jegyzőhöz, és mondd meg, hogy vizsgáltassák ki a nyanyát :D
2012. szept. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt, hogy bátyámmal elmentünk egyik ismerősünkhöz airsoftozni az udvarán. Céltáblákra lőttünk amik egy fára voltak fölrakva. Erre a szomszéd asszony kihívta a rendőröket hogy a macskáit lövöldözgetjük meg, hogy megsebesült a macskája :DDDD Persze ilyenről szó sem volt, csak kitalálta a vén szipirtyó. A rendőrök is vették a lapot, hogy csak ránk akart ijeszteni a szomszéd, és tök rendesek voltak velünk. Biztos sok ilyen helyzetben van részük...
2012. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen haragossal sajnos nem lehet mit kezdeni, észérvekkel úgysem tudjátok meggyőzni.

De megteheted, hogy messzebbi parkban lógtok a haverokkal, illetve nem veszitek fel a kesztyűt, tehát nem kezd el kiabálni vele a haverod, amikor ott van a rendőr. Ebből szerinted mit szűrt le a járőr?

Egyébként büntethet a sörfogyasztásért, ha a helyi önkormányzat rendeletben tiltja a közterületen az alkoholfogyasztást.

2012. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!