Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha lefényképeznek gyorshajtás...

Ha lefényképeznek gyorshajtás miatt és nem vagyok benne 100%-ig biztos hogy engem fényképeztek le pontosan a fénykép elkészültétől hány napra tudom meg pontosan hogy engem fényképeztek e le?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan csak akkor tudod meg, ha kapsz egy levelet tőlük. Abban lesz valami szám, és a neten megnézheted a képet is. Ha nem küldenek semmit nincs gond. Asszem 3 hónapon belül ki kell küldeniük, persze hamarabb szokták. Más esély nincs hogy megtudd!
2012. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz majd egy levelet (ha a tulaj/üzembertartó te vagy), hogy X helyen Y sebességgel mentél, ami kicsit sok. Ebben lesz egy kódszám, amivel meg tudod nézni a készült képeket. Nyilatkozhatsz, hogy ki vezette az autót, ha nem nyilatkozol, akkor az objektív felelősség alapján te fizetsz. Ezt az értesítőt 60 napon belül szokták küldeni.
2012. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!