Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tegnap amikor a kutyák bántott...

Tegnap amikor a kutyák bántották a kisgyereket, és a mentősök nem mertek bemenni HOL VOLTAK A RENDŐRÖK?!

Figyelt kérdés
Arra jut állandó kapacitás hogy a közlekedés résztvevőinek tökein 0-24 óráig rajta legyenek,de ilyen esetben ahol szükség lett volna rájuk HOL VANNAK?!
2012. aug. 9. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Talán a rendőrőrsön mert nem hívta őket senki...


Azért gondolkozzál már kérdező!


Tényleg ilyen nehéz dolog gondolkodni??


Atya ég milyen emberek vannak...

2012. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Fánkot zabáltak a pékségben,vagy aludtak a kocsijukban.
2012. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Elárulom a közlekedési rendőröket, akik Téged az utakon b..szogatnak, NEM fogják ilyen helyre küldeni, a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Komolyan mondom itt mindenki olyan okos, miért nem terjesztetek fel pár ötletet a belügyminiszternek!!!

Amúgy mikor a gyereket a kutya bántja neked az enne az első gondolatod, hogy rendőrt hívj? És honnan tudod, hogy nem értek ki később, mikor már hívták őket?

2012. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De nem feltételezném hogy a mentők képesek lesznek kezelni 3 kutyát,ugyhogy valószínű hogy a mentősök után azonnal hívnám őket.
2012. aug. 9. 11:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak mellékesen jelzem hogy a kutyákhoz a rendőrök az ebrendészetet hívná(közterület felügyelet) mert ők illetékesek!

Hacsak épp nem támadnak a kutyák akkor nem lőheti le csak úgy!

Az ebrendészet meg befogja!


Nem mellesleg honnan van az infód hogy a mentősök nem tudtak bejutni?

És ha a rendőrök nem segítettek akkor végül hogy jutottak be?

És ha nem sérültek meg és az égvilágon semmi bajuk nem lett akkor az hogy történt?


Szerintem félinformációk alapján ne alkoss egy képzeletbeli eseményt!

ha meg pontos infóid vannak akkor azt mondd el!!

2012. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy 17éves kiscsaj kergette el a három kutyát,és akkor mentek be.
2012. aug. 9. 18:56
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy a rendőrséget nem is értesítették.

Lehet, hogy értesítették, de csak akkor mikor már a mentősök kint voltak, és akkor teljesen mindegy volt már.

Az is előfordul elég sűrűn, hogy a média ferdít egy kicsit a sztoriban. (A munkám során tapasztaltam már ilyet, hogy én csináltam, és mégis civil volt a hős, mert úgy mondta el, mintha ő csinálta volna.

Rendőrt is kellett volna hívni azonnal, élet elleni támadás esetén lelőhette volna az ebeket, nem is számít lőfegyverhasználatnak, az állatra leadott lövés.

Itt az a kérdés, hogy miért nem merte senki megvédeni, vagy ennek hiányában segítséget hívni? A mentősök csak a marcangolás után tudnak segíteni, de senki nem tett azért, hogy megpróbálja elhárítani a támadást.

2012. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem azért de rakjál már be valami cikket vagy tudósítást amivel alátámasztod az írásod mert én amit eddig megnéztem ott ilyenekről nagyon nem volt szó!!!

Pláne arról hogy jött egy 17 éves lány és a rengeteg felnőtt beengedte mint idegent aztán "elkergette"(mi van????) a vad és harapós, dühöngő kutyákat!!!


Ez már számomra egyre inkább a hihetetlen kategória amit kihozol ebből a sztoriból!

2012. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdező valami nagyon durva anyagot szívhatott az esti híradó alatt hogy így bepánikolt!:))


Olyan össze-visszaságokat ír hogy az már ilyesztő! :))

2012. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!