Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kit figyelhetnek a rendőrök?

Kit figyelhetnek a rendőrök?

Figyelt kérdés

Pár utcára a házamtól áll egy rendőrautó és mindig ül benne két rendőr, ott esznek és éjjel nappal ott vannak.

Egy társasház van előttük valószínűleg azt figyelik, én arra gondoltam ,hogy valaki házi őrizetben van ,de ha ennyire kell figyelni akkor meg miért nem tartják bent?Mert akit figyelnek az biztos tud róluk mert elég feltűnő ,hogy mindig ott vannak.



2012. júl. 25. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
lehet drog kereskedelem, bár ha a közelben van folyamatosan egy rendőrautó az elég feltűnő, civilként kéne mutatkozniuk :D
2012. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
lehet egy védett tanú is.
2012. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg házi őrizet, azt meg hogy mért nem tartják benn, kérdezd a bírótól, aki elrendelte a házi őrizetet.
2012. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy házi őrizetes, vagy védett tanú, vagy v.mi sumákolás zajlik a házban.

Én nem vagyok rendőr, de szerintem nem garantált a sikeres megfigyelés rendőratóban és rendőregyenruhában pont a ház előtt.

2012. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyire még a rendőrök sem hülyék! Ha titokban akarnak valakit megfigyelni, akkor nyilván civilben lennének. Van nekik elég civil kinézetű szolgálati autójuk. Nyilván meg van az oka, hogy szem előtt akarnak lenni. Valószínűleg demonstrálni akarják a védelmet, vagy a megfigyelést.
2012. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!