Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek Bándy Kata ilyeb...

Szerintetek Bándy Kata ilyeb fiatalon,22- 23 évesen, hogy lehetett már rendőrpszichologus?

Figyelt kérdés
Még ilyenkor nem is szoktak befejezni az egyetemet ha pl 19 evesen altalaban elkezdik. Akkor kb 24 evesen kellene vegezni. Vagy korabban bekerult oda? Annyira kegyetlen nehez bekerulni a rendorsegre manapsag, hogy csodanak tartom, hogy ilyen fiatalon mar az volt. Ettol fuggetlenul nagyon sajnalom, kedves lanynak tunt.
2012. júl. 21. 23:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
az egy dolog, én meg anno az egyetemen akartam maradni tanítani a nyelviskolában, vagy a lektorátuson, akárhol, mégse jött össze. másnak meg, aki ugyanazt a szakot végezte el, összejött. passz, hogy miért, szerintem ők jobban bennfentesebbek voltak a tanárokkal...
2012. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
80%
Csoporttársam volt. Még osztatlanban kezdtük 2005-ben. Kata 1986 decemberében született (1986. december 7.) 23 évesen végezte el a pszichológiát, de már 2009-ben melózott az ifiben. Nagyon jól tanult, kiváló volt a szakmában, és szülei révén voltak kapcsolatai, akik segítettek neki bekerülni a rendőrséghez, de ahogy írtam nagyon szorgalmas, lelkiismeretes, rendes, precíz lány volt.
2012. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Elég furcsa lehet neked hogy most így hallasz róla újra, ilyen körülmények között. :(
2012. júl. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!