Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van az, hogy a rendőrség...

Miért van az, hogy a rendőrség a "roma" kocsikat a közúti forgalomban annyira nem ellenőrzik mint az átlagos emberekéit?

Figyelt kérdés
Szóval furcsa nekem mert rendszeresen vezetek és rengeteg olyan kocsival jár a kisebbség,hogy az egyszerűen műszakilag nem lehetne kiengedni az utakra.Félnek a rendőrök tőlük? Vagy nem értem, engem meg megállít telefonálás miatt,ezeket meg csak elnézik ahogyan gyorsulnak egyes helyeken...

2012. júl. 12. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Félnek tőlük a rendőrök, jól gondolod. A cigányok egy része nemcsak tragaccsal jár, de sokuknak még jogosítványuk sincs.
2012. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Persze félnek! Eléggé bent vagyok az éjszakában így nyáron heti 3-4X bulizunk Balcsi parton. Ugye éjszaka sok sün kint van a déli meg északi parton is. Mindig más kocsival megyünk ilyen nagy Audival vagy Alfával sose mernek kiszedni. Kis F Astrával vagy áruszállítóval elég gyakran betalálnak.

De gondolkodj egy kicsit 100 ezres fizetésért minek pattogjanak?

2012. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert a romák nálunk mindent megtehetnek,a korrupt zsaruknak nem szabad őket megbüntetni
2012. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Honnan tudod, hogy nem ellenőrzik őket olyan gyakran? Vagy autószerelő vagy, és ránézésből megmondod, hogy nem menne át a műszakin? Mert amíg ezeket csak a saját véleményedre építed, ez alaptalan vagdalkozás...


Csak két dolog:

- mikor a rendőr kiáll leállítani egy autót, ami öreg, akkor nem látja, hogy kik ülnek a kocsiban, így azt sem, hogy kisebbségi vagy sem

- ha közelebb mennek, akkor a rendszámon lévő matricábül meg tudják mondani, hogy forgalomban lehet-e

2012. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

'Vagy autószerelő vagy, és ránézésből megmondod, hogy nem menne át a műszakin?'


Igen, de ez téged mért lep meg? Nem azt állítom, hogy atomtudós vagyok.

2012. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom miről beszélsz, egy szakadt kocsis romát rögtön kiszednek, inkább a luxus kocsiból kifolyó nagykeresztes kan cigányokat nem szedik ki.
2012. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy időben elég sokat voltam cigányok között. Tőlük tudom, hogy "mi a rossebnek jogosítvány". Soknak tényleg nincs, anélkül furikáznak.
2012. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Járnak ők rommal is meg luxus kategóriás Mercédesz busszal is. Az biztos, hogy nem állítják meg egyiket sem, ha meg véletlenül igen, tovább engedik. Minket már rögtön ítélő bíróság elé citálnának, ha gyerekeinket nem szabályos gyerek ülésben szállítanánk, náluk meg az anyós ülésen az anyja ölében a pár hónapos gyerek. Hogy miért hagyják ezt a rendőrök nem tudom, csak azt amit a NAV-is mondott amikor megkérdeztük, hogy miért csak minket ellenőriznek, a cigányokat, elsősorban a román cigányokat miért nem. Válasz: Utasításba adta a főnökük, hogy csak olyan kereskedőt ellenőrizzenek, akin az esetleges büntetést be is tudják hajtani. Ez lehet a közlekedésben is. Cigányoknak mindent szabad, ők a törvény felett állnak.
2012. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!