Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőrség előtt megyek...

Ha a rendőrség előtt megyek el az utcán és Magyar gárda indulót hallgatok a telefonomon fülhallgató nélkül be vihetnek érte?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vesszőt használni félnetek nem kell... :P
2012. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

szeretem az ilyen jó képességű, jó kiállású és bátor embereket. én az ilyeneket idiótának szoktam nevezni! mi értelme annak,hogy játszod a Janit a rendőrség előtt????

mire jó az? aztán,ha bevisznek mit mondasz nekik? "csak a haverjaimnak akartam megmutatni milyen vagány gyerek vagyok" vagy valami ilyesmit? menj ki egy tüntetésre aztán énekeld a több száz Gárdistával együtt,ne a rendőrség előtt bömböltesd a telefonodon,mint a legutolsó utáni tróger senkiházi hülye gyerekek...

szeretem amikor valaki ilyen divat gárdista,vagy bármi más...

2012. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Hát véleményem szerint nem örülnének neki, de ha erkölcsileg nézzük az éppen általad felhozandó erkölcsi kérdést, akkor bizony nem vihetnek be, hiszen jogodban áll hallgatni a zenét, bár ez hangerőtől is függ. Mert ugye ha hangosan hallgatod az ütközik pár íratlan és írt szabállyal, tehát ha azokat megszeged akkor bevihetnek. Egyszóval, ha halkan hallgatod, hogy ne zavarj vele másokat akkor nem kell félned.
2012. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%
A rendőrök örülhetnek ha valaha is lesznek olyan hazafiak és bátrak mint egy gárdista. Nem vihetnek be ilyenért szerintem.
2012. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Öhm Utolsó nyilván! :D Biztos büszkék lesznek amikor közülük valaki a "Rendőr indulót" fogja a "Magyar Gárdaság" előtt bömböltetni!

Óóó mily hazafias idők is lesznek azok!

2012. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De vigyázz! Ha már ketten hallgatjátok akkor az már gyülekezésnek számít, ami megfélemlíti a hiperpigmentáltakat és titeket több évre elítélnek mint M. Cosma gyilkosát!
2014. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!