Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Közvetlen vámfelügyelet alá...

Közvetlen vámfelügyelet alá vették a Kínából rendelt feltehetőleg hamisítvány termékeimet. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
"Csak" elkobozzák, vagy eljárás indul?

2012. máj. 25. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem szíved joga kamu cuccokat rendelni.


ha eladásra rendelted, akkor van bibi.


csak nem converse cipő?

2012. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hamisítónak kell felelnie, tőled csak elkobozhatják.
2012. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha így írod, hogy hamisítvány, amit elkoboztak, akkor azon valószínű, valami ismert, és védett márkanév szerepel, jogtalanul, vagyis nem az eredeti gyártó által készítve a termék.

Erről valószínűlet tudnod kellett, hogy Kínából, eredeti gyártó által készített akármilyen "márkás" cuccot nem nem fogsz tudni vásárolni.


Ezek alapján a válaszom: hozzád is lesz 1-2 kérdésük a vámosoknak, jó ha felkészülsz legalább gondolatban rájuk.

2012. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno a cég aminek sértette a szabadalmát a termék igényt tartott a perre, de végül is úgy úsztam meg, hogy írtam egy levelet nekik, hogy általam ismert nyelven nem volt feltüntetve, hogy hamis meg megadtam az oldalt ahonnan rendeltem és kész.
2012. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!


Az 1. válaszolónak: Nem eladásra rendeltem, de elég nagy mennyiség, mert csak minimum ennyit lehetett rendelni. De mivel így is megérte...Csak ezt nem fogja nekem senki elhinni. Ezért gáz szerintem.


A 4. válaszolónak: Kinek írtad a levelet? Ez melyik cég volt? Az áruval mi történt, megsemmisítették? Meddig tartott az egész macera?

2012. máj. 26. 13:22
 6/6 anonim válasza:
Mi lett a kérdező rendelt cucca lefoglalásának az eredménye?
2013. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!