Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendészeti gimnáziumba...

Egy rendészeti gimnáziumba mit tanulunk?

Figyelt kérdés
Szeptembertől egy rendészeti gimnáziumba fogok járni ott miket fogunk tanulni?
2012. máj. 23. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint egy sima gimiben, kiegészítve azzal, hogy lesz olyan tantárgyatok, hogy rendészeti ismeretek.
2012. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem gimi,hanem szakközép. A kettő nem egy !
2012. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, van ilyen gimi, nem is egy az országban. Ugyanaz, mint egy sima gimnázium kiegészítve a rendészeti ismeretekkel és ez választható tantárgy érettségin is.

A rendészeti szakközép más tészta, az már érettségi után van.

2012. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értettem. De arra viszont világosíts fel, hogy egy sima sdzakközép, ahol rendészeti ismereti tantárgyakat lehet fakultációként felvenni és ebből levizsgázni az mi? Az viszont tudom, hogy érettségi után az ugynevezett rendszeti szakközépre lehet jelentkezni, ami régen tisztesi vagy tiszthelyettesi iskola volt. Ezt is rosszul tudom?
2012. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdező gimnáziumot kérdezett, Te írtad rá, hogy az szakközép. Igen van szakközép is és gimnázium is, de a kérdés konkrétan gimire vonatkozott.

És jól tudod utána lehet menni rendészeti szakközépbe, nem tudom hány éves vagy, de tisztesek már rég nincsenek a rendőrségen, a 2 éves suli tiszthelyettesi végzettséget ad, őrmesteri, vagy főtörzsőrmesteri ranggal.

2012. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazad van és megnéztem. A rendvédelmi szerveknél nincs tiszthelyettes.Egyébként tényleg érthető is, mivel csak érettségizetteket vesznek fel.Egyébként nem vagyok már mai gyerek.
2012. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!