Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elzárással sújtható aki...

Elzárással sújtható aki vasárnaptól nem fizet. Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Életbe lépett az új szabálysértési törvény. Aki vét, akár 50 ezer forint helyszíni bírságra is számíthat. Ha pedig nem fizet, leülheti vagy ledolgozhatja a büntetését.
2012. ápr. 15. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszik el a szundikáló csöveseket. Hát nem tudom.
2012. ápr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok új börtön kell majd..Ebből fog állni a fél ország börtönőrök és börtönlakók. Indulhat a valóságshow!

Mégis miből fizessen az ember mikor a rezsire sem futja?

2012. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most kaptam egy birságot, egy rossz parkolás egy kertes ház előtt Balatonon, levelek küldése a rendőrséghez, reagálás 0, de kivonták a kocsit a forgalomból. Levették a rendszámot, birságot kifizettem, most kaptam a másikat, hogy odaadtam a kocsit úgy, hogy ki volt vonva pár napja, ezért megint megbirságoltak 26 000 Ft-ra, itt már leirják, hogy vagy ledolgozom napi 5000-el, vagy le is ülhetem napi 2000-el, ha nem tudom kifizetni.Szóval, aki dúskál a pénzben, az röhögve, akinek nincs az mehet a dutyiba vagy utcát seperni. Nem lehetne valamit az arányokkal csinálni? Bár nem, mert ez már pénzbeszedés.
2012. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZETAS ***** válasza:

Az arányokkal nem.

El kell hagyni az országot aszt csá. Én is erre készülök.

A törvényes, de erkölcstelen/hülye bírságaikat és a méghülyébb eljárásrendjükhöz tartozó iratokat meg használják majd szolgálati WC-papírnak :)

2012. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!