Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha például egy 15 éves gyerek...

Ha például egy 15 éves gyerek 150. 000 értékben lop annak milyen büntetés jár?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiverik belőle a múltheti rántottát is ha elkapják. Elvileg meg javító.
2011. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elverik nadrágszíjjal.
2011. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

először is ha már elmult valaki 14 éves, büntethető!!

Továbbá az okozott kárt meg kell fizetni ha Ő nem tudja akkor a szülei /gondozója/ Az ügyben ha van feljelentés rendőrségi ejárás indul és általában a biróságon fejeződik be az ügy. Ott hogy mennyit kap az már csak a körülményeken és a birón mulik.Kaphat börtönt is...../Tököl/

2011. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
furcsa,hogy ilyet kérdezel. Esetleg nem te csináltál valami kárt az üzletben?
2011. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem. hanem egy olyan ember akit eddig a legjobb barátunknak hittünk a barátaitól lopott pénzt és nagyobb értékeket.. most meg hazudik mindenkinek még azután is hogy mindez kiderült.. nem tudjuk mi történt vele
2011. dec. 1. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Odab@sszák Tökölre,és szép kis kötsögöt faragnak belőle a 20-22éves kancigányok.
2011. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ezt mi a francnak írod ki 1 túl gyanús leszel hogy te loptad el 2 ha elkapnak ami lehetséges mivel ki írtad akkor vagy javító vagy most már ér az a szabály kicsket is büntetik de ez biztos hogy már rád nem érvényes mert el múltál 14 így hát most már javító ami kegyetlen ilyeneket soha ne írj ki de ne is köves el mert tudom milyen ha meglopnak és az nem jó higy nekem engem a legjobb barátnőm lopott meg ilyenkor gondolj bele más helyzetébe amm tényleg ilyeneket ne írj ki.és ne kövess el az a legfontosabb
2011. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De ha nem is te követted el akkor is gyanús leszel ha ki írod
2011. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha cigány az illető, akkor nem büntetik meg.

Ezt már egyszer ideírtam, de úgy látszik, hogy törölték a 404 ufói.

2011. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!