Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha volt szabálysértésem...

Ha volt szabálysértésem (garázdaság) akkor már nem vagyok feddhetetlen? és rendőr sem lehetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szabálysértés még nem kizáró ok. Ha bűncselekmény lett volna, az már lehetne probléma.
2011. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a garázdaság több egy egyszerű szabálysértésnél. Persze ahogy a mondás tartja, rablóból lesz a legjobb pandúr.
2011. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát ez szabálysértési eljárás volt szóval reménykedem csak ez a feddhetetlenség kezdett elgondolkodtatni,hogy ez most mit takarhat!
2011. aug. 25. 23:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak pénzbüntetést kaptál, és kiadják az erkölcsi bizonyítványt, akkor nincs akadálya. Úgy tudom csak felfüggesztett vagy tényleges szabadságvesztés lehet kizáró ok, annak van nyoma a rendőrségen. De lehet hogy rosszul tudom.
2011. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
figyelmeztetést kaptam a bíróságtól,mert tulajdonképpen csak ott voltam a abban a társaságban,tehát nem én voltam az elkövető!
2011. aug. 26. 09:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszem hogy kizáró ok lenne. A barátaidat meg jobban válogasd meg, ha a rendet akarod védeni a közeljövőben. Sok sikert!
2011. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem a garázdaság több egy egyszerű szabálysértésnél."


A garázdaságnak van szabálysértési, és bűncselekményi alakzata is. ;)

2011. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az egy dolog hogy kiadják az erkölcsit. Az még nem garantál semmit. Az egy belépő utána számos vizsgálat folyik még ahol látják majd hogy volt ilyen ügyed. Garázdaság lehet van szabálysértés és bűncselekmény is az se mindegy melyiket követted el. De ha beadod a jelentkezést és esetleg nem felelsz meg semmit nem vesztettél de legalább megpróbáltad.
2011. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hasonló témában kérdeznék: barátnőm lányát ügyvéd szeretne lenni, fel is vették az egyetemre.A középiskolában ő volt az osztálypénz felelőse, ami március körül eltünt kb. 150ezer forint. Sejti ki volt, de ne tudja bizonyitani.Tett feljelentést, de az osztályfőnöke meg őt jelentette fel.Most volt a rendőrségen, ahol rábeszélték: jobban jár, ha magára vállalja és kifizeti a pénzt, nem lesz semmi nyoma. Na ezt én nem hiszem el! Kivágják így az iskolából ha erről értesülnek ? Mert ugye hogy lehet majd ügyvéd az, akinek priusza van? - gondolom én- hogy ezek után kap ! Szerintetek?
2011. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rohamrendőrnek jelentkezz, ott kiélheted a garázda hajlamaidat, hiszen ütni-verni kell a tüntetőket! Sok hasonló figura van ott...
2011. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!