Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért támadják az emberek a...

Miért támadják az emberek a rendvédelmiseket azért, amikor nem értenek egyet a kormány tervével és szeretnék értékesíteni az érdeküket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
39%

"Kevesebb születő gyerek nagyobb arányú időst jelent, ergo kevesebb kereső tart el több nyugdíjast."


Kedves Orbánista!

Arra nem gondolsz, hogy az aktív korosztály kb fele manapság sem dolgozik? Aki pedig nem dolgozik, az nyugdíjjárulékot sem fizet ugyebár. Ha több gyerek lenne, attól ugyan nem lenne több munkahely tehát csak még több munkanélküli lenne, akiket szintén az aktív dolgozók által kitermelt vagyonból kell eltartani.

Tehát ez öngól.

2011. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:

10:39

Nem a nép a felelős azért, mert nem mehetnek el 50 évesen nyugdíjba, az nem normális, hogy valaki 20-60 éves koráig dolgozik, dolgozzon a halál. Direkt eltolták a nyugdíjkorhatárt, rengeteg dolgozni vágyó fiatal van. Az emberek a különböző kifogásokkal elhiszik, hogy tényleg 60-65 éves korig kell dolgozni, dehát nem kötelező, nincs előírva a törvényben (mostmár talán igen) hogy kötelező dolgozni. Miért lettünk ennyire pénzfüggők? A mai magyar nép megérdemli, hogy 65/70 éves koráig rabszolgáskodjon, mert vak és birka, de ez nem egy normális dolog, nekem senki ne mondja ezt. De tűrjük, nem lesz gázáremelés, nem lesz megszorítás, nem lesz... DE VAN! Hagytátok hogy 65 év legyen, igen, akkor??? A rendőrök nem hagyják, én velük vagyok teljes mértékben, ők még próbálnak valami elérni. Hajrá rendőrök, HAJRÁ MAGYAR NÉP!!!


Még egy dolog:

Ki termeli ki a nyugdíjat? Mi szüjség nyugdíjra, miért veszi el az állam, miért füzetünk ilyen magas adókat, hihetetlen, hogy a környező országok (bár vannak kivételek) sokkal jobban állnak mint mi, és minek köszönhetik? Hogy ők nem bírkák. Nálunk mindent megadóztatnak, még az adó után is kell adót fizetni, és hagyjuk, pedig nem kellene.

2011. jún. 3. 10:59
 23/73 anonim ***** válasza:
35%

10.55:


NEM!

Azt várom, hogy a rendvédelmisek is fogják fel, hogy semmi extra nincs a munkájukban, amiért korábban kellene nyugdíjba menniük, mint bárki másnak!

2011. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:

10:48

Most csak a rendvédelmisek mentek ki tüntetni, róluk van szó, az orvosok egy része pedig kimegy külföldre, a rendőr nem megy ki egy másik országba rendőrnek.

Ha a sebészek kimennek a térre én velük tartok.

2011. jún. 3. 11:00
 25/73 anonim ***** válasza:
65%

10:59


Ellentmondásos a gondolkodásmódod.


"Ki termeli ki a nyugdíjat"


Hát te. Az aktív dolgozók fizetéséből vonják le nyugdíjjárulék formájában. Te fizeted a mások GYES-ét családi pótlékát, munkanélküli segélyét, lakástámogatását ingyenes étkeztetését stb. Mind mind a te általad kitermelt pénzből megy, tőled vonják le különböző járulékok címén.


Az Államnak CSAK ONNAN VAN PÉNZE amit az AKTÍVAKTÓL ELVESZ. Ezért minél nagyobb a szociális juttatások rendszere, egy aktív ANNÁL KEVESEBBET keres, mivel NAGYOBB MENNYISÉGET kell ELVONNI a fizetéséből ahhoz, hogy ezeket a juttatásokat FINANSZÍROZNI LEHESSEN.

2011. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
47%

Jah persze, mert te aztán értesz hozzá, hogy meg tudd mondani.

Tökéletes példája vagy az átlag irigy magyarnak.

Valamit magyaráztak a tv-ben és azt fújja, ahelyett hogy végig gondolná, hogy miről beszél.

Kezdted az orvosos dumával, de most hogy rávilágítottam, h a kettőnek nincs köze egymáshoz, jössz a másik nagyon baromsággal, amit szintén a tv-ben hallottál.

De ne izgulj, nem fogom ezt is elmagyarázni, h mit miért, hiszen csak a tv-ben hallott maszlagot tudod fújni.

Igazi magyar birka, tessék szabadalmaztatni!

2011. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:

A legnagyobb baja az embereknek az, hogy nincs meg bennük az egészséges, normális társadalom képe. Ha az meglenne mindenkiben, akkor tudnánk, mire kellene törekedni, merre felé kell menni.

Nem normális, hogy 60+ éves korunkig dolgozunk, nem normális, hogy a keresetünk 50+%-t levonják, olykor közel 80%ot, nem normális, hogy ha valaki bevallja hogy hazudott- a nép nem képes eltávolítani többszázezres aláírásgyűjtéssel, nem normális... Ez a mai magyar társadalom nem normális, és a nép elvárja, hogy a pártok változtassák jó irányba, azok a pártok, akik ide juttatak minket. A mai magyar nép egy vak nai bírkatársadalom. Teljesen megérdemli a mai helyzetet, és igen a nyugdíjra semmi szükség, vannak olyan országok ahol vagy nem fizetnek adót, vagy olyan pici a mértéke, hogy szinte nincs is. A magyar ember csak abból tud kiindulni, hogy most mi van, és ma már el sem tudja képzelni a normális társadalmat, az meg pláne nem megy, hogy ha megvan benne ez a kép, akkor tegyen is érte.

2011. jún. 3. 11:37
 28/73 A kérdező kommentje:

11:09

Minek vonnak nyugdíjalapot? Nekem feltehetőleg már nem lesz nyugdíjam, apám meg se élte. Nekem azt akkor adják ide, amikor elvégeztem a munkát, ha 60 éves koromra elfogy a pénzem, az legyen az én sjaát hibám.

Ha már itt tartunk: az orvoshoz ha megyek ingyen ellát, mert levonják a fizumból, de ha 5 évig nem vagyok beteg is levonják a fizumból. Amerikában ha jól tudom úgy működik, hogy csak akkor kell fizetned, ha beteg vagy, Indiában folyamatosan fizetnek az emberek az orvosnak, de amikor betegek lesznek, akkor nem, ezért az orvos érdeke az, hogy minél hamarabb meggyógyuljon az illető. Nálunk ha beteg vagy, ha nem is fizetsz, és ugye a hálapénz.

2011. jún. 3. 11:46
 29/73 anonim ***** válasza:
51%

"A legnagyobb baja az embereknek az, hogy nincs meg bennük az egészséges, normális társadalom képe. Ha az meglenne mindenkiben, akkor tudnánk, mire kellene törekedni, merre felé kell menni"


És mi lenne az a normális kép? Kiknek az érdekeit képviselné? Ugyanis valaki mindig rosszul jár. Ki mondaná meg, mi a "jó nekünk"?


Tulajdonképpen amiket leírsz azok arra mutatnak amiket én is gondolok: Kevesebb szociális juttatás kéne, és ezzel párhuzamosan kevesebb jövedelemelvonás. Ezzel a becsületes dolgozó emberek jól járnának, ráadásul ösztönző lenne arra, hogy tegyünk valamit a boldogulásunkért, mert nem lenne egyéb alternatíva pl hogy másokkal tartassuk el magunkat csak azért mert gyereket szülünk, vagy mert "hátrányos helyzetűek" vagyunk.

2011. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
22%

11:46


Ezekkel egyetértek. Ezért nem jó ez a "szolidaritási elv"

Pár önellátásra képtelen beteg jól jár de betegségéből adódóan úgysem tudja élvezni az életet, eltartása a többieknek pedig rendkívül sokba kerül akik pedig ez miatt nem tudják élvezni az életet.

2011. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!