Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendvédelmiseket visszahí...

Ha a rendvédelmiseket visszahívnák a korkedvezményes nyugdíjból, elveszítenék a nyugdíjukat?

Figyelt kérdés
Ez az egész idea egy rémálom, bár engem nem érint. Hogyan lehet egy szerzett jogot visszavenni különösen akkor, ha a jogosultságot szerzett egész további életét befolyásolja? Már ott tartunk, hogy Orbán az egész népességet rettegésben tartja: a már nyugdíjba vonultakat, a betegeket /táppénz/, a rokkantakat,a kövéreket, a soványakat, a nem is tudom kiket. Ilyen elképesztő terrorra nem számítottam.
2011. máj. 11. 22:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
Költözz el, amíg nem késő, ha ilyen terror van.
2011. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
23%

Én is rettegek, olyan elképesztő ez a terror.

Rettegünk együtt?

2011. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes, a segíj értéke pedig nem változik. Ebben az országban munkanélkülinek, és cigánynak éri meg lenni.

Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan a közbiztonságért felelős emberek fognak szembemenni a politikával, mivel ez az 1 év kormányzás, csak a dolgozni akaró rendőröket, tűzoltókat, mentősöket sanyargatja. Kellett ezeknek a nemzeti összefogás keretében a széllel szemben hugyozni.

2011. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
A manyupunkat is mind elvette.
2011. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
A mentősöktől is elvette a lélegeztetőgépet.
2011. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%
A dolgozni akaró rendőröket se engedi 40 éves koruk után dolgozni. Vagy hogy is? Most összezavartál. :(
2011. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%

Azt,hogy tejhatalmat akar,és a gazdagoknak kedvez,tudtam az előző kormányzásuk idejéből.

Azt azért nem feltételeztem,hogy a jogállamot is szétveri. Állítólag Orbánnak jogi diplomája van. Nyilván hiányzott,amikor azt tanították,hogy a jogban nem lehet visszamenőleges törvényeket hozni.

A kérdésedre: természetesen elvesztik a nyugdíjukat,és kérőbb majd újra állapítanak meg nekik nyugdíjat.

Éppen ma olvastam egy rendőr levelét Orbánhoz,melyben elmondja,hogy milyen következményei lesznek ennek a rendelkezésének.

Akik nyugdíjban vannak,azok magas rangúak voltak,nem lehet őket járőrszolgálatba osztani. Aki beteg,az sem tud minden munkát elvégezni. Ha őket újra állományba helyezik,akkor a fiataloknak milyen beosztása lesz ?

Érdemes elolvasni az érveit.

2011. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Kedves 63%, képzeld el, milyen az amikor 20km/nap-ból kell a mentősnek, vagy a rendőrnek kijönnie. Nem kell csodálkozni, hogy nem tudnak mindenhol ott lenni. De ez bizonyára neked csak egy játék, értelmes vagy.
2011. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Azt nem értem, miért kell más kérdésére hülyeségeket irkálni, ahelyett, hogy normális választ adnál. Menj és provokáld azt aki szeret téged.
2011. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
0%
A Tűzoltókat és a mentősöket is megértem,de a rendőröket nem.Semmit nem csinálnak,nem érdemlik meg hogy hamar nyugdíjba mennyenek,ha ki "öregednek" dolgozzanak irodában..ne otthon döglődjenek...
2011. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!