Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendvédelmiseket visszahí...

Ha a rendvédelmiseket visszahívnák a korkedvezményes nyugdíjból, elveszítenék a nyugdíjukat?

Figyelt kérdés
Ez az egész idea egy rémálom, bár engem nem érint. Hogyan lehet egy szerzett jogot visszavenni különösen akkor, ha a jogosultságot szerzett egész további életét befolyásolja? Már ott tartunk, hogy Orbán az egész népességet rettegésben tartja: a már nyugdíjba vonultakat, a betegeket /táppénz/, a rokkantakat,a kövéreket, a soványakat, a nem is tudom kiket. Ilyen elképesztő terrorra nem számítottam.
2011. máj. 11. 22:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%

Én csak demokráciánk zálogáért, a Rendőrségért aggódom.

Mit aggódom. Rettegek. Mi lesz, ha 60 éves, hályogos szemű aggastyánok kezelik a vízágyúkat? Még eltalálják egymást. Belegondolni is rossz. Járókeretes törzsőrmesterek fognak fehér botjukkal integetni a szabálytalankodó autós bűnözőknek.

Követelem, hogy a rendőrök az egyetem elvégzése után azonnal nyugdíjba vonulhassanak! Iszonyatos az a teher, amely derék rendőreink vállát nyomja. Szerintem alkohol nélkül el se lehetne viselni.

Tejhatalmat a nyugdíjas 40éves rendőröknek!

2011. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 bumbi02 ***** válasza:
57%
ezt nem fogják keresztül vinni, lesznek itt nagy tüntetések, vagy passziv ellenállás, ahogy azt mondta is a rendőrség. Nem csak úgy tudnak tüntetni hogy kivonulnak az utcára. Megtehetik hogy minden autóst megállitanak közuti ellenőrzésre, hiszen joguk van hozzá, sőt munkájukhoz tartozik. Hatalmas dugókat okozhatnak, megtehetik hogy például minden autóst csak figyelmeztetnek, nem bírságolják őket meg, az állam elesne egy fix pénztől ezzel is. És még több hasonló módon tudják kifejezni a nem tetszésüket. Csak észre kéne venni a kormánynak, hogy ez nemzeti együttmüködés . Csak ellenük.
2011. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
30%
Úgy van, bumbi, álljuk ki Rendőrségünk mellett, vállt vállnak vetve, ahogy ők is kiállnak értünk a nap minden percében. Az nem lehet, hogy Kovács II. főtörzsőrmester 41 évesen is az út mellett szolgáljon és védjen minket! Neki jár az, hogy 41 évesen reggel nyitáskor már a kocsma előtt álljon és minden nap eligya a máját.
2011. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
0%
miért tisztelitek ti ezeket a "rendőröket"...
2011. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
42%
Miért-miért.. mert az nekik jár. Megszolgáltak érte. Meg megvédtek. A Patásorbán meg nem haggya őket dolgozni...vagy mi.
2011. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Időhatáron (59-év alatt..) belül a rokkantakat , leszázalékoltakat, korkedvezményes és a sumákban nyugdíjba elküldött embereket felül kell vizsgálni.A rengeteg elégedetlen orvosoknak, jogászoknak lenne munkája.

Az országunk felvirágozna...

2011. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%
Ki kéne próbálni akár csak egy darab 12 órás műszakot a rendőrségen és utánna véleményezni, hogy mit csinálnak és mit nem.
2011. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Van egy rendőr ismerősöm, aki elment 41 évesen nyugdíjba. Közlekedési volt, de ha esett az eső, itthon volt, mert azt utálta. Falun ezt is megtehette. Ma két állás van nyugdíjasént és fütyül a világra. Igenis vannak olyan beosztások a rendvédelmiseknél is, ahol jogos lehet a 20 év utáni szolgálati nyugdíj. De aki irodában ül, vagy pld. a Bon-Bonos Szolnoki Péter, aki 18 évig csak fújta a hangszerét a zenekarban, mért mehetett el 38/!!!/ éves korában? Ez nevetséges. De Pintér Sándor is nyugdíjas 16 éve havi 163 ezerrel. Hogy is van ez?

.

2011. máj. 12. 17:43
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

41-45 évesen nyugdíjba menni !!??,-ez pofátlanság ,erkölcstelen!

Pintér ha nem akarja megoldani mondjon le ,alkalmatlan. Türelmi idő nincs,természetes aki veszélyes helyen "dolgozik" a munkatörvényk.szerint kellene eljárni.Legyen az kéményseprö,orvos,vagy villamos vezető.

Csak már lépjenek Orbánék, ők is olyan impotensek mint az előző kormány! Az országunk haldoklik , városok működésképtelenek az emberek,- jogosan- elégedetlenek!!!

2011. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 bumbi02 ***** válasza:
100%
Egy másik kérdésnél alaposan kifejtettem már. De itt is leírom. Nem a veszélyességről van szó, mikor korábban küldik őket nyugdíjba. Hanem arról hogy a beosztásuk egészségtelen. Amikor egyszer 12 órás müszakba éjszakáznak, aztán még azon a héten 24 órás müszakban is vannak. Biztos rendesen kipihenik magukat. Aztán ott van a csomó túlóra. Apám spec rendőr volt, azért tudom, hogy volt olyan hónap hogy 230-240 órát dolgozott (egy bolti eladónak napi 8 órás munkaidővel ez asszem 176 óra egy hónapban) , ergo nem kicsi túlóra van. Amit nem fizetnek ki nekik. Ha végez a rendőr este 6kor a müszakjával, hazaér, fél8kor neki áll enni a vacsoráját, aztán szólnak neki hogy be kell jönnöd, nem érdekel senkit se hogy most végzett a munkájával, be kell menni, aztán majd végez amikor végez. Évente sokszor 600-800 túlórát is "vállalnak" (na nem önként), ha kiszámolod, egy év alatt, másfél évnyit dolgoznak. 25öt szorozd meg 1,5el az olyan 37 .. ergo az a 25 év szolgálat, az csak papiron 25 év...
2011. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!